כל מה שחשוב ויפה
הודא נקש לדורין פרנקפורט. צילום: אסף עיני
הודא נקש לדורין פרנקפורט. צילומים: אסף עיני

רשימת קניות // 28.11.21

הקולקציות החדשות של דורין פרנקפורט, רונן חן, מירית רודריג, טומי הילפיגר, NOON, זוהרה והודיס

פרויקט הארכיון של דורין פרנקפורט

דורין פרנקפורט חוגגת יום הולדת 70 ומשיקה את קולקציית החורף, שלה קראה ״קולקציית הארכיון״. היא סבורה שהרבה רגש ונקודת מבט אישית מגולמים בארכיונים, כמו גם תובנות מרחיקות לכת על ״הדרך שבה העולם פועל״.

את צילומי הקולקציה מציגות שבע נשים שכיכבו בתצלומי בית האופנה במהלך השנים: שירי בן ארי, יעל רייך, סמדר קילצ׳ינסקי, הודא נקש, מאי זונשיין, קארין קימל ואלכס בן עמי. הפרויקט הופק כולו כהפתעה לפרנקפורט, בזמן ששהתה בחופשה בחו״ל. לדבריה, שבע הנשים מציינות עבורה את כל אחד משבעת העשורים שהיא שמחה לחגוג השנה: ״70 זה לא מספר, 70 זה השג״.

האוסף נתפר במבחר טקסטורות וחומרים בהשראת בגדים משנים קודמות. הצבעוניות בהשראת תנועת ה״טונליזם״ משלבת חומרים שונים בגוונים רבים של אותו צבע – ירוקים, כחולים, אפורים וצבעי אבן. הנעליים, התיקים, ההלבשה התחתונה והתכשיטים של בית האופנה הקטן של פרנקפורט, כולם מעוצבים ומיוצרים כישראל ועל כל התוויות והשקיות מודפס ״מעוצב ומיוצר בתל אביב״, מתוך כבוד לעובדי החברה ולמקום.
מחירים: 110-690 ₪
להשיג: דורין פרנקפורט

קארין קימל לדורין פרנקפורט. צילומים: אסף עיני

קארין קימל לדורין פרנקפורט. צילומים: אסף עיני

סמדר קליצ'נסקי לדורין פרנקפורט

סמדר קליצ׳נסקי לדורין פרנקפורט

אלכס בן עמי לדורין פרנקפורט. צילומים: אסף עיני

אלכס בן עמי לדורין פרנקפורט


רונן חן בין לבין

רונן חן משיק את קולקציית בגדי הבית שמצטרפים למותג In Between, לצד שמיכות, כלי מיטה, מגבות, חלוקי רחצה, כלי נוי, כוסות ונרות. הפריטים משדרים רוך ונוחות, משתלבים בהרמוניה האחד בשני ויוצרים צבעוניות סתווית נעימה. הגזרות משוחררות ועשויות בדי פוטר וכותנה וכאלו שיהיה נוח להעביר בהן שעות חורף בבית.
מחירים: 199-339 ₪
להשיג: רונן חן

רונן חן. צילומים: זוהר שטרית

רונן חן. צילומים: זוהר שטרית


הנשיקה של NOON

מותג הנעליים NOON משיק את קולקציית החורף החדשה The Kiss Collection. לקראת החורף בחרו המעצבות דנה שי ורותם אסיאס לספר סיפור של חלומות, ובעזרת חומרים וגזרות שחקרו יצרו עולם של פנטזיה, נשיות, קסם והרבה רומנטיקה. קמפיין הצילומים שמוביל את הקולקציה מציג בריחה קטנה מהיום־יום לרגע של יופי, אומנות ואופנה.
מחירים: 890-1290 ₪
להשיג: NOON

NOON. צילומים: רותם לבל

NOON. צילומים: רותם לבל


birds

החורף של טומי הילפיגר

בית האופנה האמריקאי טומי הילפיגר חוזר עם קולקציית חורף חדשה, המתמקדת בעיצוב על־זמני ומתבססת על פריטים איקוניים מהעבר, לצד פרשנות מודרנית וחזון לעולם עתידי טוב יותר. הקולקציה המרכזית נושאת את הכותרת Pass The Mic ומשיקה קמפיין חברתי אינטראקטיבי ראשון מסוגו, תחת הרעיון שלכל אחד מאיתנו יש את הכוח להשפיע ולשנות את העולם. בעזרת הרשתות החברתיות המותג יעניק לקהל הלקוחות שלו במה גלובלית, ויעודד אותו להשמיע את קולו ולהפיץ מסרים הקרובים לליבו. לצד האג׳נדה החברתית, המותג ממשיך לקדם את נושא הקיימות והמודעות לסביבה, ומתחייב לשימוש בחומרים ושיטות ייצור ידידותיים לסביבה.
מחירים: 139-5,890 ₪
להשיג: פקטורי 54

טומי הילפיגר. צילומים: מ״ל


הודיס X פורום מיכל סלה נגד אלימות

בר רפאלי ורשת הודיס, שבה היא שותפה, לוקחים חלק במאבק למניעת אלימות נגד נשים, במיזם חדש שהושק בשיתוף פורום מיכל סלה. ליין תיקים הנושא את המשפט ״סתם שתדעי, שאת לא סתם. שתדעי״, ומספר טלפון 118 לדיווח על מקרי אלימות, יימכר בכל סניפי הרשת במחיר סמלי של 19.90 ₪, והרווחים ממכירת התיקים ייתרמו לפורום מיכל סלה הפועל במטרה להציל חיים ולמנוע אלימות כלפי נשים.

בר רפאלי להודיס בשיתוף פורום מיכל סלה. צילומים: רפי דלויה

בר רפאלי להודיס בשיתוף פורום מיכל סלה. צילומים: רפי דלויה

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden