כל מה שחשוב ויפה
קום איל פו 1998, רונית אלקבץ. צילום: יעל יאירי
קום איל פו 1998, רונית אלקבץ. צילום: יעל יאירי

רשימת קניות // 16.1.2022

ספורטיביות בסטורי; קום איל פו וינטג׳; יד שניה עם לובה ג׳ייקובסון בקריון; גרביים מבקבוקי מים

קום איל פו וינטג׳

חברת האופנה קום איל פו משיקה את ״פרויקט מעבירות״ השנתי: פריטים של המותג שיוחזרו לחברה יועמדו למכירה מחדש בחנות הדגל בנמל תל אביב, ויזכו את המוסרת בשובר בשווי 150₪. פריטים שיימכרו יוסיפו לזיכוי עוד 30% מסכום המכירה. פרויקט החזרת הפריטים יימשך עד סוף חודש ינואר. 10% מהרווחים של הפרויקט יתרמו לארגון ״הרשת הירוקה״, המוביל חינוך לקיימות ולמשבר האקלים.
להשיג: קום איל פו

קום איל פו 1995. צילום: גדי דגון

קום איל פו 1995. צילום: גדי דגון


יד שניה עם לובה ג׳ייקובסון בקריון

חנות פופ־אפ של פריטי מעצבים מובחרים מיד שניה תיפתח בין ה־19 ל־23.1 בקניון עופר הקריון, בשיתוף משפיענית הרשת והפילנתרופית לובה ג׳ייקובסון, במסגרת פעילות למען הקהילה. בחנות יוצעו פריטים של מותגי אופנה מובילים, שנתרמו ישירות מארונותיהן של סלבריטאיות ופאשניסטות מובילות בישראל. כל ההכנסות ממכירת הפריטים יועברו קודש לתרומה לעמותות למען נערות בסיכון (נערות בגילאי 13-18, שמורחקות מבתיהן לשמירה על שלומן) – ״בית רות״ בעפולה ״כפר זוהרות״ במגדל העמק ועמותת ״אותות״ הארצית.

בין הפריטים תהיה לראשונה גם אופנת גברים. ובין המותגים שהגיעו לקולבים ניתן למצוא פריטים של דיור, פראדה, לואי ויטון, לובוטן, סטלה מקרטני ועוד.
להשיג: הקריון, קריית ביאליק, 19.1 – 23.1

פופ אפ יד שניה בקריון. צילומים: שי קדמי

פופ אפ יד שניה בקריון. צילומים: שי קדמי


birds

החברה הספורטיבית בסטורי

רשת חנויות סטורי החלה לייבא ולשווק את המותג Girlfriend Collective שמציע בגדי אקטיב לנשים בטווח מידות רחב, לצד קידום יצור של אופנה עם ערך חברתי. המותג מצהיר על חזון של בניית קהילה של אנשים ״שאכפת להם מאיפה מגיעים הבגדים״ וליצור בגדים שיש להם השפעות חברתיות ואקולוגיות חיוביות, יחס הוגן לעובדים ותשלום שכר הוגן, ייצור בר־קיימא ככל האפשר וטווח מידות רחב עד ל –XL6.
מחירים: 200-350 ₪
להשיג: רשת סטורי

גירלפרינד קולקטיב בסטורי. צילומים: מ"ל

גירלפרינד קולקטיב בסטורי. צילומים: מ"ל


גרביים עם בקבוק מים

מותג הגרביים פוליז יוצא בשיתוף פעולה עם חברת המים נביעות, ומשיק סדרת גרביים משולבות ב־21% פלסטיק בקבוקים ממוחזר. לכל שישיית בקבוקי מים מינרלים של נביעות יצורף במתנה זוג גרבי פוליז ידידותיים לסביבה, בעיצוב של ליאת לוי קופלמן. הגרביים מתאימות לטווח רחב של מידות ומגיעות במגוון איורים בדוגמאות המותאמות למבוגרים ולילדים. הגרביים נמכרות גם בנפרד.
מחירים: החל מ־50 ₪ לשלישיית גרביים
להשיג: פוליז

פוליז X נביעות. צילומים: סטודיו ditales

פוליז X נביעות. צילומים: סטודיו ditales

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden