כל מה שחשוב ויפה
HAR הילה ברודי. צילום: דנה כספי לביא
HAR הילה ברודי. צילום: דנה כספי לביא

רשימת קניות // 13.2.2022

מסיבת אופנה של משתתפי תוכנית המאיץ של מפעל הפיס; מעילי השמיכה של הילל פלטקביץ, קוקיית המים של יוסטר, פופ־אפ נעליים של יעל זהבי

מסיבת האופנה של המאיץ

המחזור הראשון של ״מאיץ האופנה״ של מפעל הפיס הסתיים, וקהילת המעצבים שהתגבשה במהלך התוכנית יזמה אירוע מכירה ראשון מסוגו, ״מסיבת אופנה״, שתתקיים בחמישי ושישי בשבוע הבא בבית הרצל – בית באר ענק, בניין לשימור, המשמש כסטודיו משותף למספר אמנים, שמארח אירועים ותערוכות. בתוכנית: אופנה, מוזיקה, תקלוט לייב ובר אלכוהול.

מאיץ האופנה של מועצת התרבות של הפיס נוסד במטרה לתת מענה לצרכים של מעצבי אופנה ישראליים וכלים שיסייעו להם להתקיים ולצמוח בתעשיית האופנה המשתנה בעידן הדיגיטלי, בדגש על יזמות עסקית, טכנולוגיה וקיימות. 13 מהמותגים/טאלנטים שסיימו את התוכנית התאחדו ויזמו את אירוע האופנה, שבו יציגו פריטים מהקולקציות שלהם: קובי גולן, הילה ברודי, קים פרץ, דיקלה לבסקי, אבירם פימה, גילי פלג (פורסט), שאדי מג׳לטון, רונה נחמד, ליאור שוורצמן, קים דרור (קימקה), מיכל לוריא, דניס וארצ׳י ריאבקו (HAVIE).
מתי: חמישי 24.2 19:00-22:00, שישי 25.2 11:00-17:00
איפה: בית הרצל, רח הרצל 140, תל אביב.

פורסט, גילי פלג. צילום: מ״ל

קימקה. צילום: ליאור והדס

קים פרץ. צילום: עמית נעים

קים פרץ. צילום: עמית נעים

HAVIE. צילום: מ"ל

HAVIE. צילום מ״ל

דיקלה לבסקי. צילום: תמר קרוון


מעילי השמיכה של הילל פלטקביץ

הילל פלטקביץ, בוגרת המחלקה לעיצוב טקסטיל בשנקר, מעצבת מעילים עשויים משמיכות וינטג׳, שכל אחד מהם שונה וייחודי. הקולקציה מבוססת על שמיכות שהיא אוספת, עם אלמנט נוסטלגי חזק; שמיכות מהסוג שנדמה שלכולנו יש או היו בעבר. לדבריה, ישנם אנשים שמתקשים לוותר עליהן ומצד שני לא ממש משתמשים בהן יותר, ומההבט הטקסטילי הן שורדות את מבחן הזמן, איכותיות, מחממות ונעימות למגע.
מחירים: 1,200-1,750 ₪
להשיג: מוקסי או באתר של הילל פלטקביץ

הילל פלטקביץ. צילומים: דפי הגאי

הילל פלטקביץ. צילומים: דפי הגאי


birds

פופ־אפ הנעליים של יעל זהבי

מעצבת הנעליים יעל זהבי, בעלת המותג Eunoia, מעצבת ומייצרת בבתי מלאכה קטנים בתל אביב. עד לסוף השבוע (25.2) מפעילה זהבי חנות פופ־אפ ברחוב דיזנגוף בתל אביב ומציעה את הנעליים בהנחה של 20-60%. לצד מבחר הנעליים היא מציעה קולקציית תיקים חדשה, צבעונית ומשמחת בכחול רויאל, כתום, ורוד וצהוב.
מחירים: 590-970 ₪
להשיג: דיזינגוף 216 תל אביב, או באתר Eunoia

יעל זהבי. צילומים: עמית מוזר

יעל זהבי. צילומים: עמית מוזר


תכשיטי המים של יוסטר

המעצבת הילה עמר, בעלת מותג התכשיטים Yoster, משיקה את קולקציית Resources בהשראת המים כמשאב לאנרגיה. הקולקציה כוללת עגילים, צמידים, שרשראות וטבעות, עשויים כסף וציפויי זהב 24 קרט, מעוצבים בשפה הפיסולית המאפיינת את הקו של עמר, ומשובצים באבני חן, סברובסקי ואבאלון.
מחירים: 417-2,200 ₪
להשיג: יוסטר

יוסטר. צילומים: איה וינד

יוסטר. צילומים: איה וינד

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden