כל מה שחשוב ויפה
שרי ברוך, צל של ספק בגלריה בארי
שרי ברוך, צל של ספק בגלריה בארי

צל של ספק בגלריה בארי 

פורטפוליו Promotion: צל של ספק, תערוכת היחיד של שרי ברוך, תיפתח ביום חמישי בגלריה בארי. אוצרת: זיוה ילין

שמונה קטעי וידיאו קצרים (2-3 דקות בלופ) התופסים רגעים של תנועה בסביבתה הקרובה של האמנית שרי ברוך, מוצגים בתערוכה ״צל של ספק״: אורות שבוקעים מחריץ של דלת מעט פתוחה, אור מכונית עוברת ברחוב שחודר לבית, אור החודר דרך תריסים, צללים והקרנות שמשאיר על הקיר מאוורר מסתובב על צירו, עציץ תלוי במרפסת מטפטף, וסוודר על חבל כביסה מתנודד ברוח, דם וסת מתפשט במים, אבן מונחת על כרית וגוף האמנית בלבנים בתנועות של ריקוד.

התחושה שאופפת את התערוכה היא של ספקות וחרדות, צללים במרחב הפרטי, רגעים קטנים שברוך עוקבת אחריהם בדריכות, המנסים להוריד את רמת ההצפה הנפשית ולהרגיע. האם הם מצליחים? חלק מהקטעים צולמו ברגע התרחשותם, ללא תכנון מוקדם, במצלמת הטלפון הנייד, ולא עברו עריכה, ואחרים שחזרו על עצמם וגובשו לכדי סרטון שתוכנן וצולם במצלמה.

בלב התערוכה ניצבת במה קטנה שמזכירה מיטה ועליה מסך במקום המיועד לכרית ובו וידיאו של אבן המונחת על כרית. זה הווידיאו היחידי בתערוכה שאין בו תנועה והאבן על הכרית משדרת תקיעות וכובד.

ברוך, בוגרת מצטיינת של בית הספר לאמנות וחברה במכללת ספיר, קיבלה מלגת תערוכה באדיבות ידידי בית הספר. התערוכה מוצגת במסגרת שיתוף פעולה ארוך שנים בין הגלריה לבין בית הספר.


שרי ברוך | צל של ספק
אוצרת: זיוה ילין
גלריה בארי
פתיחה: 24.2; שיח גלריה: 14.3 בשעה 15:00
נעילה: 26.3

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden