כל מה שחשוב ויפה
גילי גורן, MAGIC. צילום: מ״ל
גילי גורן, MAGIC. צילום: מ״ל

הסלון האווירי / גיל גורן

התעשייה האווירית משיקה יוזמה פורצת דרך, חדשה מסוגה בישראל, לתכולת מטוסים שהייתה אמורה להישלח ישירות להטמנה במזבלה, ולאפשר רווחה סביבתית ואקולוגית וכלכלה מעגלית מיטיבה יותר. במסגרת יוזמת ״הסלון האווירי״ קראנו למעצבים ומעצבות מכל התחומים להגיע אלינו ל״חנות הממתקים״ של פינוי המטוסים ולתת דרור ליצירתיות שלהם.

גיל גורן: אמן פופ־ארט עכשווי. פועל בישראל ובעולם, וביצירותיו מסיט את נקודת המבט של הצופים אל הפרטים הקטנים. סגנון עבודותיו מאופיין בצבעוניות עזה, טיפוגרפיה ומסרים ויזואליים וכתובים המתבטאים במסרים שמחים ואופטימיים.

עבודותיו מוצגות בגלריות בישראל ובארצות הברית. בנוסף הוא מוביל פרויקטים שמשלבים אמנות בחללים אדריכליים. בימים אלו יוצר את הקונספט האמנותי עבור שני מתחמי אירוח יוקרתיים, ועובד על תערוכת יחיד נוספת בגלריית פופ־אפ בתל־אביב.

gilgoren.art

גיל גורן. צילום: מ״ל

גיל גורן. צילום: מ״ל

MAGIC

במיחזור ישנו קסם שיוצר מציאות חדשה; כשאנו ממחזרים אנו יוצרים ותורמים לשמירה על כדור־הארץ לדורות הבאים. ממעוף המטוס, דרך החלון, אנו רואים עולם יפה וצבעוני, ולא חושבים על העתיד שאנו משאירים לדורות הבאים.

כל אדם יכול ליצור את הקסם של השמירה על הכדור־הארץ, לכל אדם יש את החוקים והערכים שלו. ושכמרימים את התריס במטוס ומסתכלים על היופי, צריך גם לזכור לחשוב על מה שאפשר לעשות למען העתיד.

יד לבנים קריית טבעון

אשמח לתרום את הכסף לבית יד לבנים קריית טבעון, להמשך הנצחתם של בני הקריה שנפלו במאבק על דמותה של מדינת ישראל.

 • מחיר התחלתי להצעה: 10,000 ₪
 • מועד אחרון להגשת הצעה: 30.4.2022
 • ההצעה הגבוהה ביותר היא זו שתזכה את הרוכש במוצר
 • על מנת לקבל את המוצר על הרוכש להציג אסמכתא לתרומה לעמותה שבחר המוכר בסכום הנקוב
ההצעה שלך

הגשת הצעה

*כוכבית מייצגת שדה חובה
ביטול

חשוב לדעת

 • המוצרים נמכרים במצבם (As Is) והתעשייה האווירית ומגזין פורטפוליו אינם נושאים בכל אחריות למוצר.
 • כתנאי לרכישת מוצר פוטר הרוכש את התעשיה האווירית ואת מגזין פורטפוליו מכל פגם במוצר, לרבות בתכנונו ו/או ברכיביו.
  כמו כן, התעשייה האווירית ומגזין פורטפוליו אינם נושאים בכל אחריות לשינוע והובלה של המוצר הנרכש אל יעודו, ואלו יהיו באחריותו הבלעדית של הרוכש ועל חשבונו הבלעדי.
 • לשאלות ומידע נוסף אפשר לפנות למייל [email protected]

  התעשיה האווירית – חברת התעופה, החלל והביטחון הגדולה ביותר בישראל – הוקמה ב־1953 ומאז גדלה, התרחבה, התפתחה והפכה לאחת החברות המובילות בעולם. בפרט, היא מובילה עולמית בהסבת מטוסי נוסעים למטוסי מטען.

  בשנתיים האחרונות, עקב התפרצות מגיפת קוביד, חלה ירידה דרסטית בביקוש לטיסות נוסעים. במקביל התרחשה נסיקה בסחר האלקטרוני, ובהתאם, עליה משמעותית בדרישה לטיסות מטען. השילוב של הדינמיקות האלו יצר מצב שבו מאות מטוסים נועדו להיות מרוקנים לחלוטין, כשכלל תכולתם – מחגורת בטיחות דרך הכסאות ועד לחלונות – אמורה להישלח ישירות להטמנה במזבלה.

  התעשייה האווירית, כמובילת שוק עולמית, החליטה להשיק יוזמה פורצת דרך, חדשה מסוגה בישראל ובעולם – לתת חיים חדשים לכל אותם פריטים, ולאפשר רווחה סביבתית ואקולוגית וכלכלה מעגלית מיטיבה יותר. במסגרת יוזמת ״הסלון האווירי״ קראנו למעצבים ומעצבות מכל התחומים להגיע אלינו ל״חנות הממתקים״ של פינוי המטוסים ולתת דרור ליצירתיות שלהם.

  מיזערנו את כמות הפסולת הנטמנת וראינו מיחזור, מיחדוש וקריאייטיביות שיא בפעולה. המעצבים הכינו פריטים לפי דמיונם, שמוצעים כעת למכירה פומבית כאן באתר פורטפוליו. הכסף עבור הרכישה מיועד לתרומה, לעמותה לבחירת המעצבים והמעצבות. התוצרים הפתיעו אפילו אותנו – מוזמנים לראות, להתרשם, ולתת הצעות לרכישת התוצרים. וזו רק ההתחלה…

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden