כל מה שחשוב ויפה
מתוך התערוכה של מיכאל ליאני בגלריה העירונית בעפולה
מתוך התערוכה של מיכאל ליאני בגלריה העירונית בעפולה

פורטפוליו בדרכים 01: עפולה

מערכת פורטפוליו מגיעה לעפולה. בואו לפגוש את יובל סער וחגית פלג רותם מספרים על אחורי הקלעים של הכיסוי התקשורתי של עולם האמנות, לקבל כלים מעשיים בפניה לתקשורת ולקבל הזדמנות להציג לנו את תיק העבודות שלכם.ן

מגזין פורטפוליו ישיק ביום ראשון 27.3 את ״פורטפוליו בדרכים״, סדרה של מפגשי העשרה ברחבי הארץ המיועדים ליוצרות ויוצרים בתחומי התרבות והאמנות. כמי שמסקרים ומפרסמים את תחום התרבות החזותית מדי יום, אנו עדים לצורך האדיר של העוסקים בתחום התרבות בכיסוי הפעילות האמנותית שלכן, במיוחד לנוכח הירידה הדרסטית בכיסוי התקשורתי בארץ של תרבות, אמנות ועיצוב. 

לצד המקום המצומצם בפלטפורמות התקשורתיות, והשינויים בענף, חלק מהבעיה נעוץ גם באופן הפנייה: פעמים רבות אנשי השטח העוסקים ביצירה ותרבות אינם יודעים איך זה עובד באמת: כיצד עובד המנגנון, איך לשלוח חומרים לתקשורת (ולמי), מתי, באיזה אופן, ואיך להציג את הפעילות שלכם בצורה מובנת ותקשורתית. כתוצאה מכך הם אינם מקבלים חשיפה והקהל הרחב שוחר התרבות לא מודע לפעילות שלהם.

המפגש יפתח בהרצאה שתעסוק באופן שבו מכסה התקשורת את תחום התרבות, ותכלול טיפים מעשיים על אחורי הקלעים של הכיסוי התקשורתי: מה אנחנו כותבים; מה מעניין אותנו; ומה, מתי ואיך לשלוח לנו חומרים. החלק השני של המפגש יתקיים במתכונת של ״ספיד דייטינג״. בחלק זה  מערכת פורטפוליו תפגוש יוצרות ויוצרים מקומיים במפגשים קצרים, במטרה לתת לכן הזדמנות להציג לנו את העבודות שלכן.ם.

הכניסה חופשית!


פורטפוליו בדרכים: עפולה
הגלריה העירונית, עפולה
יום א׳ 27.3
18:00 • הרצאה
19:00-21:00 • ספיד דייטינג
ההשתתפות במפגשים ללא עלות
מספר המקומות בספיד דייטינג מוגבל, ומותנה בהרשמה מראש בלבד במייל [email protected]

birds

צילום: עוז זלוף

הגלריה העירונית, עפולה. צילום: עוז זלוף

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden