כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: חממת המעצבים 2022 של טרמינל עיצוב בת־ים

פורטפוליו News: עמותת לצאת מהקופסא קוראת למעצבות ולמעצבים להגיש מועמדות לתכנית החממה של טרמינל עיצוב בת־ים. מועד אחרון להגשת מועמדות: 10.4

תכנית החממה של טרמינל עיצוב בת-ים, של עמותת לצאת מהקופסא, מלווה מעצבים בתהליך הפיתוח העסקי שלהם. התכנית מיועדת למעצבות ולמעצבים בעלי עסק ו/או מותג עצמאי, עם תשוקה ורצון להמריא, שזקוקים לכלים ולמסגרת לקידום העסק.

זוהי שנה של צמיחה עסקית ממוקדת, הכוללת סטודיו עצמאי, תכנים מקצועיים מגוונים, הרצאות העשרה ייחודיות ומנטורינג אישי, של מיטב הכוחות היצירתיים והעסקיים, מובילי דעת קהל בתחומי העיצוב והחוויה. המסגרת הקבוצתית וקהילת הטרמינל המורחבת משלימים את מסלול ההמראה הזה.

יוזמי התכנית מאמינים שהיציאה מהבית אל מקום עבודה מרכזי היא גורם משמעותי ומכריע בתהליך ההתפתחות של עסק. סביבת עבודה יצירתית ופורה, המפגישה בין מעצבים שונים, היא קרקע נכונה לביסוס הרגלי עבודה ולשיתופי פעולה, והקהלים השונים המגיעים אל הטרמינל הם הזדמנות לחשיפה ולקשרים חדשים.

טרמינל עיצוב בת ים. צילום: נגה שחם פורת

טרמינל עיצוב בת ים. צילום: נגה שחם פורת

השנה יתקיימו בחממה שני מסלולים:

  • סטודיו אישי / סדנה לעבודה קבועה במתחם הטרמינל – במסלול זה המעצב יזכה למרחב עבודה אישי, כולל ארנונה, חשמל, מים, אינטרנט אלחוטי ושימוש קבוע בחללי הטרמינל המשותפים – חדרי ישיבות, חדר זום לפגישות שקטות, טרקלין עסקים מעוצב, חצר ירוקה לשהייה נינוחה באוויר הצח, מטבחון ועוד.
  • מתחם עבודה משותף אופן־ספייס – מסלול זה מציע שולחן עבודה על בסיס מקום פנוי ושימוש קבוע בחללי הטרמינל המשותפים – חדרי ישיבות, חדר זום, טרקלין עסקים מעוצב, מטבחון ועוד.

רשאים להגיש מועמדות מעצבות ומעצבים מכל התחומים, שנמצאים בתחילת דרכם העצמאית ועובדים היום על עסק שהם מבקשים לקדם.

לפרטים נוספים והרשמה >>

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden