כל מה שחשוב ויפה
ת״א תרבות קרית המלאכה. צילום: אמנון חורש
ת״א תרבות קרית המלאכה. צילום: אמנון חורש

פורטפוליו בדרכים 02: קרית המלאכה

מערכת פורטפוליו מגיעה לת״א תרבות קריית המלאכה. בואו לפגוש את יובל סער וחגית פלג רותם מספרים על אחורי הקלעים של הכיסוי התקשורתי של עולם האמנות, לקבל כלים מעשיים בפניה לתקשורת ולקבל הזדמנות להציג לנו את תיק העבודות שלכם.ן

מגזין פורטפוליו יקיים ביום שלישי 10.5 את ״פורטפוליו בדרכים״ בת״א תרבות קרית המלאכה – האירוע השני בסדרת מפגשי העשרה ברחבי הארץ המיועדת ליוצרות ויוצרים בתחומי התרבות והאמנות. כמי שמסקרים ומפרסמים את תחום התרבות החזותית מדי יום, אנו עדים לצורך האדיר של העוסקים בתחום התרבות בכיסוי הפעילות האמנותית, במיוחד לנוכח הירידה הדרסטית בכיסוי התקשורתי בארץ של תרבות, אמנות ועיצוב. 

לצד המקום המצומצם בפלטפורמות התקשורתיות, והשינויים בענף, חלק מהבעיה נעוץ גם באופן הפנייה: פעמים רבות אנשי השטח העוסקים ביצירה ותרבות אינם יודעים איך זה עובד באמת: כיצד עובד המנגנון, איך לשלוח חומרים לתקשורת (ולמי), מתי, באיזה אופן, ואיך להציג את הפעילות שלכם בצורה מובנת ותקשורתית. כתוצאה מכך הם אינם מקבלים חשיפה והקהל הרחב שוחר התרבות לא מודע לפעילות שלהם.

המפגש יפתח בהרצאה שתעסוק באופן שבו מכסה התקשורת את תחום התרבות, ותכלול טיפים מעשיים על אחורי הקלעים של הכיסוי התקשורתי: מה אנחנו כותבים; מה מעניין אותנו; ומה, מתי ואיך לשלוח לנו חומרים. החלק השני של המפגש יתקיים במתכונת של ״ספיד דייטינג״. בחלק זה  מערכת פורטפוליו תפגוש יוצרות ויוצרים מקומיים במפגשים קצרים, במטרה לתת לכן הזדמנות להציג לנו את העבודות שלכן.ם.


פורטפוליו בדרכים: קרית המלאכה
ת״א תרבות קרית המלאכה, שביל המרץ 6
יום ג׳ 10.5 • מחיר: 20 ₪
18:00 • הרצאה
19:00-21:00 • ספיד דייטינג
מספר המקומות לספיד דייטינג מוגבל בהרשמה מראש בלבד במייל [email protected]

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

הוסיפו תגובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden