כל מה שחשוב ויפה
עדן שר. צילומים: דרור מילר
עדן שר. צילומים: דרור מילר

המכון לאמנויות תל־חי: יום פתוח במחלקות צורפות, קרמיקה ואמנות פלסטית

פורטפוליו Promotion: יום פתוח במחלקות לאמנות ועיצוב במכון לאמנויות תל־חי יתקיים ב־26.5. בהמשך תתקיים הרצאה מקוונת פתוחה לקהל בהשתתפות צורפים־אמנים שיספרו על דרכם

״במחלקה לצורפות, כל תכשיט הוא מסע״ אומרת עדן שר, בוגרת המחלקה לצורפות במכון לאמנויות תל־חי. ״אני מרגישה שהצלחתי לעבור דרך הדברים. לגעת באבן הרותחת, עם כל הפחדים והקשיים, וליצור תכשיטים עם משמעות עצומה ואמירה שאותה אני רוצה להעביר לעולם״.

היום מחזיקה שר סטודיו פרטי מצליח ומציגה את עבודותיה בגלריות ובמוזיאונים ברחבי הארץ ובארצות הברית. כמוה, זכו בוגרים רבים וטובים של המחלקה לגעת בבטן הרכה של המקצוע, לשלב טכניקות מסורתיות עם טכנולוגיה חדשנית ולחיות אמנות – בין ההר לנהר.

המחלקה לצורפות במכון לאמנויות תל־חי ממוקמת על קצה הגבעה, בנקודה הגבוהה ביותר בקמפוס הצופה לחרמון. הלימודים מתקיימים בכיתות קטנות, באווירה אינטימית ובליווי צמוד של מרצים־אמנים ומעצבים ששמים דגש חזק על פיתוח השפה האישית של כל סטודנט וסטודנטית.

כדבריה של שר ״אף תכשיט לא נעשה לשם התכשיט בלבד. במהלך הלימודים התאהבתי בדרך הארוכה של האמנות. את התהליך האישי עודדו הקורסים והמרצים, שפותחים את הראש לכל כך הרבה כיווני מחשבה. במהלך הלימודים גיליתי את הגיוון המדהים שיש בתחום הזה: אמנות שמשלבת בתוכה אינסוף אפשרויות של משחק בחומר ותהליכי עיצוב, המסתכמים ביצירה של התכשיט״.

עדן שר

עדן שר

עדן שר

עדן שר

ב־26.5 יתקיים יום פתוח במכון לאמנויות תל־חי, בקמפוס מזרח של המכללה האקדמית תל־חי. במסגרת היום הפתוח, מזמין אתכם המכון לאמנויות להירשם ללימודי צורפות, קרמיקה או אמנות פלסטית, עם אפשרות לשילוב תואר ראשון בלימודים רב־תחומיים בחינוך או בכלכלה וניהול.

בהמשך ליום הפתוח, מזמינה המחלקה לצורפות לקחת חלק בסדרת הרצאות זום, בהשתתפות צורפים־אמנים שיספרו על דרכם במקצוע. בהרצאה הקרובה, שתתקיים ב־30.5 תתארח האמנית, המעצבת והצורפת אפרת פרידנזון – דוקטורנטית מאוניברסיטת בר־אילן החוקרת דימויי קמעות בעיצוב עכשווי. ההרצאה פתוחה לקהל הרחב, במסגרת הרצון להנגיש את תכני המחלקה למתעניינים בלימודים, לצורפים, לאמנים ולמי שמלאכת הצורפות קוסמת לו.


המכון לאמנויות תל־חי
יום פתוח 26.5
הרצאה מקוונת 30.5
לקבלת פרטים נוספים על היום הפתוח ועל ההרצאות הבאות, שלחו מייל לכתובת [email protected]

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

הוסיפו תגובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden