כל מה שחשוב ויפה
צילומים: דרור מילר
צילומים: דרור מילר

המכון לאמנויות תל־חי: יום פתוח במחלקות צורפות, קרמיקה ואמנות פלסטית

פורטפוליו Promotion: יום פתוח במחלקות לאמנות ועיצוב במכון לאמנויות תל־חי יתקיים ב־26.5. בהמשך יתקיים פאנל סטודנטים שיספרו על החיים באזור ועל מגורים, תעסוקה ופעילויות מחוץ למסגרת הלימודים

ב־26.5 יתקיים היום הפתוח של המכון לאמנויות תל־חי, בקמפוס מזרח של המכללה האקדמית תל־חי. במסגרת היום הפתוח, המכון לאמנויות מזמין אתכם להירשם ללימודי צורפות, קרמיקה או אמנות פלסטית, עם אפשרות לשילוב תואר ראשון בלימודים רב־תחומיים, בחינוך או בכלכלה וניהול.

״יש מרחב לחקירה, הסגל מחפש את הקול הייחודי של כל אחד ואחת ומתווה להם את הדרך לבטא את עצמם. בשבילי, האיזון הזה היה מדוייק״, אומרת מאיה נוח, בוגרת המחלקה לצורפות. ״אני חושבת שלא יכולתי לבחור בחירה מתאימה ומוצלחת יותר. הדבר הבולט הראשון הוא יופיו של המקום, הדממה בנוף ההרים שנשקף מהחלון: הם העניקו לי חלל להתבוננות והתעמקות״, מוסיפה אולה קרבצ׳נקו, בוגרת המחלקה לאמנות פלסטית. ואילו שי ג׳רסי, בוגרת המחלקה לקרמיקה, מדגישה ואומרת ש״בכל פעם שאני באה לבקר, עולה בי התחושה של חזרה הביתה״.

המכון לאמנויות תל־חי ממוקם בקמפוס מערב של המכללה האקדמית תל־חי. הלימודים מתקיימים במבנים היסטוריים ובכיתות קטנות ואינטימיות, תוך ליווי צמוד של מרצים־אמנים ומעצבים; הסטודנטים והסטודנטיות שבחרו ללכת איתנו דרך, הם אלו שמעדיפים ליצור בלב הטבע – לחיות אמנות.

היום הפתוח יתקיים ביום ה׳ ה־26 במאי בשעות 11:00-17:00. בשעה 13:00 ייצא שאטל מקמפוס מזרח אל המכון לאמנויות שבקמפוס מערב, לסיור בסדנאות המכון ולשיחת הכרות עם המרצים והסטודנטים. בשעה 15:00 יצא שאטל נוסף מקמפוס מזרח, שיעבור דרך המושבים והקיבוצים בסביבה ודרך קריית שמונה.

עם סיום הסיור, ננוח יחד על גדת הנחל ונקיים פאנל סטודנטים שיספרו על החיים באזור ועל כל מה שחשוב כמו מגורים, תעסוקה ופעילויות מחוץ למסגרת הלימודים. ההרשמה לסיורים בדוכן המכון לאמנויות, במהלך היום הפתוח.


המכון לאמנויות תל־חי
יום פתוח: 26.5

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden