כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: פנזינים, קומיקס וכתבי עת בת״א תרבות המחוגה

פורטפוליו News: ת״א תרבות המחוגה מזמין אמנים.ות להציע הצעות לתכנית ZINEMACHINE - פלטפורמה לפיתוח פנזינים, חוברות קומיקס וכתבי עת. מועד אחרון להגשת מועמדות: 15.6

ת״א תרבות המחוגה -בית לאמנים בדרום תל אביב שנפתח על ידי המחלקה לאמנויות של עיריית תל אביב־יפו – מזמין אמנים.ות להציע הצעות לתכנית ZINEMACHINE, פלטפורמה לפיתוח פנזינים, חוברות קומיקס וכתבי עת.

האמנים יוזמנו לעבוד בסדנת הפרינט של המחוגה, לסגור אותה לעצמם לעבודה אישית, לקבל לווי מקצועי וסדנאות לטכניקות הדפסה, להדפיס 50 עותקי זירוקס של החוברת שלהם עם כריכת ריזו בחינם ולהשיק את החוברות באירוע מרגש במחוגה (הראשון יתקיים במסגרת אירועי אוהבים אמנות עושים אמנות הקרוב). ההצעה פתוחה לחוברות מכל הסוגים והמינים ובכל הנושאים. החוברות שייצרו האמנים יהיו באורך של עד 25 עמודים בשחור לבן עם כריכת ריזו.

לכל מחזור יתקבלו חמישה אמנים שונים. אורך התכנית שלושה חודשים (1.7-15.9). האמנים ייפגשו אחת לשבוע (בימי שבת בערב) עם המנחים ויעברו סדנאות לאורך כל תקופת התכנית (10 מפגשים, השתתפות חובה).

את ההצעות אפשר להגיש במייל לכתובת [email protected] עם הכותרת ״ZINEMACHINE״ ולכלול בה קורות חיים של האמנית או של קבוצת האמנים, תיאור קצר של החוברת וסקיצות.
מועד אחרון להגשת מועמדות: 15.6

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden