כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: חדר זוגי 5 בקוביה בירושלים

פורטפוליו News: בית הספר לאמנות וגלריית הקוביה בירושלים מזמינים אמנים, אמניות ויוצרים מתחומים שונים להגיש הצעות לפרויקט אמנות בביצוע צמד או זוג אמנים. מועד אחרון להגשת הצעות: 23.6

בית הספר לאמנות וגלריית הקוביה בירושלים מזמינים אמנים, אמניות ויוצרים מתחומים שונים להגיש הצעות לפרויקט אמנות בביצוע צמד או זוג אמנים, שיפעלו ויציגו בחללי הקוביה במהלך חודש אוגוסט 2022.

זוג האמנים.ות יפעל בחללי הסטודיו והגלריה בתאריכים 1-26.8.22. במהלך תקופה זו, על פי לוח זמנים שיקבע בתיאום עם צוות הקוביה, יעבדו האמנים על פרויקט משותף ויציגו את תוצריו בגלריה בתערוכה או אירועים פתוחים לקהל הרחב. חדר הפרויקטים של הקוביה יוקצה לטובת האמנים לתקופה זו – חדר זוגי שישמש כחדר עבודה ושהות, כולל אופציה לעבודה לילית.

הפרויקט כולל ליווי אמנותי וטכני של צוות הקוביה. התכנית תמומן על ידי גלריית הקוביה בסכום של עד 10,000 שקלים, הכוללים שכר אמן (עד גובה 80% מתקציב הפרויקט), הוצאות הפקה והקמת תערוכה בהתאם לצורכי הפרויקט. הציוד הטכני הקיים בקוביה יועמד לרשות האמנים לתקופה זו (לרבות ציוד הקרנה ומסכים).

ההגדרה ״זוג אמנים״ מתייחסת לכל שני אמנים.ות מכל תחום, בין אם כבר שיתפו פעולה בעבר ובין אם זו הפעם הראשונה. עדיפות תינתן להצעה שתתייחס באופייה למרחב העבודה של הקוביה – המבנה, ההקשר התרבותי, ההיסטורי, החברתי או הסביבתי. כמו כן תינתן עדיפות לפרויקט בעל אופי ניסיוני ומחקרי. הצעות לשיתופי פעולה בין־תחומיים יתקבלו בברכה. זוג האמנים שיבחרו לפרויקט יתחייבו לנוכחות אינטנסיבית במהלך הקמת הפרויקט וביצועו עד להשלמתו.

על ההגשה לכלול: 

  • פסקה ביוגרפית קצרה על כל אחד מזוג האמנים (כולל שנת לידה ומקום מגורים).
  • פסקת טקסט הממחישה את רוח הפרויקט כהצעה ראשונית, בדגש על אופן שיתוף הפעולה הצפוי בין שני האמנים. עד 150 מילים.
  • מומלץ: סקיצות לפרויקט או דימויים להמחשה (עד 5 דימויים).
  • הערכת תקציב משוערת לפרויקט הכוללת הגדרת צרכים מיוחדים אם ישנם.
  • 3־5 דוגמאות או לינקים (לצפייה בגוף הקובץ) לעבודות קודמות של כל אחד מהמציעים.
  • פרטי קשר – מייל וטלפון

את ההצעה יש לשלוח בקובץ PDF אחד (עד MB 10) למייל: [email protected]

לפרטים נוספים והגשת מועמדות >>
מועד אחרון להגשת הצעות: 23.6

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden