כל מה שחשוב ויפה
פורטפוליו בדרכים עפולה. צילום: מ״ל
פורטפוליו בדרכים עפולה. צילום: מ״ל

פורטפוליו בדרכים 04: מכללת ספיר, שדרות

מערכת פורטפוליו מגיעה למכללת ספיר בשדרות. בואו לפגוש את חברי המערכת מספרים על אחורי הקלעים של הכיסוי התקשורתי של עולם התרבות והאמנות, לקבל כלים מעשיים בפנייה לתקשורת, ולקבל הזדמנות להציג לנו עבודות ופרויקטים

מגזין פורטפוליו יקיים ביום רביעי 13.7 מפגש נוסף של ״פורטפוליו בדרכים״ במסגרת לימודי התואר השני בתרבות של המחלקה לתרבות, הפקה ויצירה במכללת ספיר. האירוע הרביעי בסדרת מפגשי העשרה ברחבי הארץ מיועד ליוצרות ויוצרים בתחומי התרבות והאמנות.

כמי שמסקרים ומפרסמים את תחום התרבות החזותית מדי יום, אנו עדים לצורך האדיר של העוסקים בתחום התרבות בכיסוי הפעילות האמנותית, במיוחד לנוכח הירידה הדרסטית בכיסוי התקשורתי בארץ של תרבות, אמנות ועיצוב. לצד המקום המצומצם בפלטפורמות התקשורתיות, והשינויים בענף, חלק מהבעיה נעוץ גם באופן הפנייה.

פעמים רבות אנשי השטח העוסקים ביצירה ותרבות אינם יודעים איך זה עובד באמת: כיצד עובד המנגנון, איך לשלוח חומרים לתקשורת (ולמי), מתי, באיזה אופן, ואיך להציג את הפעילות שלכם בצורה מובנת ותקשורתית. כתוצאה מכך הם אינם מקבלים חשיפה והקהל הרחב שוחר התרבות לא מודע לפעילות שלהם.

המפגש ייפתח בהרצאה שתעסוק באופן שבו מכסה התקשורת את תחום התרבות, ותכלול טיפים מעשיים על אחורי הקלעים של הכיסוי התקשורתי: מה אנחנו כותבים; מה מעניין אותנו; ומה, מתי ואיך לשלוח לנו חומרים. החלק השני של המפגש יתקיים במתכונת של ״ספיד דייטינג״. בחלק זה מערכת פורטפוליו תפגוש יוצרות ויוצרים מקומיים במפגשים קצרים, במטרה לתת לכן הזדמנות להציג לנו את העבודות שלכן.ם.


פורטפוליו בדרכים: שדרות
מתחם ״האקס־לאב״, בניין 4 (מול הספריה), מכללת ספיר, שדרות
יום ד׳ 14.7 • הכניסה חינם
16:30 • הרצאה
17:30-19:30 • ספיד דייטינג
מספר המקומות לספיד דייטינג מוגבל בהרשמה מראש בלבד ולאחר קבלת אישור במייל: [email protected]

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden