כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: יריד צבע טרי 2023

פורטפוליו News: יריד צבע טרי 2023 מזמין אמנים.ות להגיש מועמדות לחממת האמנים העצמאיים ומעצבים.ות להגיש הצעות לעיצוב טרי. מועד אחרון להגשה: חממת האמנים – 23.10; עיצוב טרי – 2.11

קול קורא: חממת האמנים העצמאיים

נפתחה ההזדמנות להציג בחממת האמנים העצמאים של צבע טרי, ולהצטרף לנבחרת הבוגרות והבוגרים של חממות צבע טרי לדורותיהן. חממת האמנים נועדה לשמש נקודת זינוק לאמנים עצמאים מבטיחים, לחשוף אותם לגורמי מפתח בשדה האמנות הישראלי והבינלאומי, ולאפשר להם להתפרנס מכשרונם. היא מיועדת לאמניות.ים בתחומי הפיסול, הציור והצילום על כל גווניהם וסוגיהם, הנמצאים בראשית דרכם המקצועית, ושאינם מקיימים קשרי מסחר מחייבים עם גלריה ישראלית.

ההגשה פשוטה ונוחה, תיקי העבודות המקוונים יועברו ללא זיהוי שמי לוועדת הקבלה של יריד צבע טרי 2023 שתכלול אוצרות, גלריסטים ואמניות בכירות מהארץ ומן העולם. הרכב ועדת הקבלה מתחלף מידי שנה ויפורסם בהמשך.

מועד אחרון להגשה: 23.10
לפרטים נוספים והגשת מועמדות >> 


קול קורא: עיצוב טרי

ביחיד, כזוג או בקבוצה, יריד עיצוב טרי מזמין מעצבים.ות להגיש פרויקטים של סדרות מוצרים חדשות ותערוכות מכירה בחשיפה ראשונה לתצוגה ולמסחר במתחם עיצוב טרי 2023. אלה יכולות להיות הצעות לפרויקטים חדשים שטרם נחשפו, מוצרים במהדורה מיוחדת ליריד, שיתופי פעולה בין מעצבים שטרם יצרו יחד והצעות לחללי תצוגה בעלי קונספט משותף.

כל ההגשות ייבחנו על ידי הצוות האוצרותי של היריד וכן על ידי היועצות האוצרותיות: מיה דבש, אוצרת ראשית, מוזיאון העיצוב חולון; גלית גאון, ראש התוכנית לאוצרות בעיצוב, שנקר; ליאורה רוזין, מעצבת, אוצרת ומרצה לעיצוב, בצלאל.

מועד אחרון להגשה: 2.11
לפרטים נוספים והגשת מועמדות >>

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden