כל מה שחשוב ויפה
שרה רופמן. צילום: מ״ל
שרה רופמן. צילום: מ״ל

שרה רופמן: ראשת המחלקה לעיצוב פנים במכללה למנהל

פורטפוליו News: שרה רופמן מונתה לתפקיד ראשת המחלקה לעיצוב פנים בבית הספר לעיצוב וחדשנות במכללה למנהל. תחליף את גיל דביר שכיהן כראש המחלקה משנת 2019

המעצבת שרה רופמן מונתה לראשת המחלקה לעיצוב פנים בבית הספר לעיצוב וחדשנות, המסלול האקדמי – המכללה למנהל. רופמן, מרצה בכירה בבית הספר לעיצוב וחדשנות, היא בעלת תואר שני מהתכנית הבינתחומית באמנויות  באוניברסיטת תל אביב, תואר ראשון בעיצוב פנים מהמכללה למנהל ותואר ראשון באמנות בינתחומית באמנויות באוניברסיטת תל אביב.

בעברה ניהלה רופמן את קליניקת המעצבים במכללה למנהל, הפיקה את אירועי ספיד־דיזיין הראשונים בארץ שזכו בפרס אמיליו אמבז לאדריכלות ירוקה מטעם מגזין אדריכלות ישראלית. רופמן זכתה באות העיצוב על עיצוביה בסטודיו הפרטי, ואף שימשה בהמשך כשופטת של אותו הפרס בקטגורית עיצוב פנים. היא כתבה  אודות עיצוב ואדריכלות עבור מגזינים לעיצוב כמו דומוס ישראל ומגזין טקסטורה של עיתון גלובס.  בנוסף הייתה מרצה במחלקה לעיצוב טקסטיל בשנקר.

birds

בתגובה למינויה סיפרה רופמן שאהבתה לעיצוב פנים ״נובעת מהעיסוק במרחבים אינטימיים ואישיים המחייבים תכנון רגיש והומני. זו דיסציפלינה מיוחדת שבה האדם עומד במרכז ותפקידם של המעצבות והמעצבים הוא לעשות טוב ברווח בין הגוף האנושי למעטפת החלל.

״אנחנו נמשיך להכשיר בוגרות ובוגרים מעולים השולטים בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר וביצירתיות. עם זאת, הסטודנטיות וסטודנטים שלנו צריכים להבין שהם חלק מעולם הנדל״ן ובתור שכאלה הם יכולים להיות יזמיות ויזמים המקדמים אג׳נדות. הארץ רועשת ורוגשת מכמות התחלות הבניה, ואין סיבה שהבוגרות והבוגרים שלנו לא יהיו מנוע בתוך התעשיה המטורפת הזו״.

דיקן בית הספר לעיצוב וחדשנות, ד״ר גאוין סאס, הוסיף ואמר ש״הבחירה בשרה רופמן הייתה טבעית: היא מאושיות בית הספר ובמשך שני עשורים חינכה דורות של מעצבי פנים מובילים. שרה תוביל את המחלקה להישגים גדולים, שכן היא לא רק אשת חינוך ומעצבת, אלא בעלת חזון ורקורד של הצלחות ועשייה״.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden