כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: תכנית אמן בקמפוס של הטכניון

פורטפוליו News: הטכניון מזמין אמנים.ות להגיש מועמדות לתכנית ״אמן בקמפוס״, במסגרתו יפתחו פרויקט חדש בשיתוף חברי הסגל והסטודנטים.ות. מועד אחרון להגשה: 30.4

הטכניון – מכון טכנולוגי לישראל – השיק בחודש אוקטובר תכנית חדשה בשם ״אמן בקמפוס: מחקר, הוראה, ויצירה״. התכנית מנוהלת על ידי המחלקה ללימודים הומניסטיים ואמנויות, ומאפשרת לאמניות ואמנים לפתח פרויקט בשיתוף פעולה עם חברות וחברי הסגל והסטודנטיות והסטודנטים של קהילת המחקר בטכניון. התכנית תומכת באמנים ואמניות שעבודתם מערבת מחקר וניסוי ומשלבת את מדעי הרוח, המדעים, הטכנולוגיה ומקצועות ההנדסה. העדפה מיוחדת תינתן למי שעבודתם מייצרת שיח ושיתוף פעולה סביב הממשקים שבין אמנות, מדע והנדסה עם חברות וחברי הסגל, הסטודנטיות והסטודנטים בטכניון.

משך השהות והתאריכים: 6 חודשים, משרה מלאה, בשנת הלימודים האקדמית 2023-2024 (אוקטובר 2023 עד ספטמבר 2024). המימון לתכנית ניתן הודות למענק נדיב של גב׳ סוניה מרשק. התמיכה לכל תקופת השהות תהיה מלגה בסך 25,000 דולר. האמן או האמנית הנבחרים יידרשו לשהות בקמפוס הטכניון לפחות יומיים בשבוע, רצוי יותר. מגורים אינם כלולים בתכנית, אבל האמנית או האמן יוכלו לשכור יחידת דיור של הטכניון (בהתאם להיצע). מימון נרחב יותר ייתכן במקרה שהאמן או האמנית יגיעו מחוץ לארץ וישהו בטכניון במשך רוב ימי השבוע.

האמנית או האמן שייבחרו יקבלו משרד בקמפוס וכן סטודיו. כחלק מתכנית השהות, האמנית או האמן ילמדו קורס לתואר ראשון בו סטודנטיות וסטודנטים ילמדו מחקר, כתיבה ופרקטיקה אמנותית. הסטודנטים יציג את עבודתם במגוון דרכים, כולל הרצאות, מיצבים, אירועים וכו׳. האמנית או האמן יעבדו עם הקהילה המקצועית והתרבותית של הטכניון, ישתתפו בהרצאות ובאירועים חברתיים ויפתחו שיתופי פעולה מחקריים. תינתן העדפה לבעלי דוקטורט או MFA.

תאריך אחרון להגשת מועמדות: 30.4
לפרטים נוספים והגשת מועמדות >>>

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden