כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: חממת המעצבים 2023 של טרמינל עיצוב בת־ים

פורטפוליו News: עמותת לצאת מהקופסא קוראת למעצבות ולמעצבים להגיש מועמדות לתכנית החממה של טרמינל עיצוב בת־ים. מועד אחרון להגשת מועמדות: 26.3  

תכנית החממה של טרמינל עיצוב בת־ים (מבית עמותת לצאת מהקופסא) מלווה מעצבים בתהליך הפיתוח העסקי שלהם. התכנית מיועדת למעצבות ולמעצבים בעלי עסק ו/או מותג עצמאי, עם תשוקה ורצון להמריא, שזקוקים לכלים לקידום העסק ומעוניינים להיות חלק מנבחרת מנצחת ומקהילת הטרמינל הרחבה.

החממה מוגדרת כשנה של צמיחה הכוללת תכנים מקצועיים מגוונים, הרצאות העשרה, מרחב עבודה בטרמינל עיצוב בת־ים (חללי עבודה משותפים/סדנה), חדרי ישיבות, מסגרת קבוצתית תומכת, השתייכות לקהילת הטרמינל ומנטורינג אישי מידיהם של מיטב המוחות היצירתיים והעסקיים, מובילי דעת קהל בתחומי העיצוב והחוויה בישראל. ימי הקבוצה השבועיים כוללים הרצאות העשרה, כלים מקצועיים ובחינה משותפת של ההתקדמות, והקהלים השונים המגיעים אל הטרמינל הם הזדמנות לחשיפה ולקשרים חדשים.

אנשי הטרמינל מאמינים כי יציאה מהבית אל מקום עבודה עיקרי מהווה גורם משמעותי ומכריע בתהליך התפתחותו של עסק. סביבת עבודה יצירתית, המפגישה בין מעצבים שונים, היא קרקע יציבה לבנייתם של בסיס והרגלי עבודה נכונים לעסק, ולשיתופי פעולה מפרים ומקדמים.

זכאים להגיש מועמדות מעצבות ומעצבים מכל התחומים, שנמצאים בתחילת דרכם העצמאית ועובדים היום על עסק שהם מבקשים לקדם.

לפרטים נוספים והגשת מועמדות >>
מועד אחרון להגשת מועמדות: 26.3

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden