כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: תערוכות בגלריה ויטרינה במכון טכנולוגי חולון

פורטפוליו News: גלריה ויטרינה מזמינה אמנים.ת ומעצבים.ות להגיש הצעות לתערוכות יחד ותערוכות קבוצתיות שיוצגו בה במהלך שנת הפעילות 2023-2024. מועד אחרון להגשת מועמדות: 31.5

גלריה ויטרינה במכון טכנולוגי חולון מזמינה להגיש הצעות לתערוכות יחיד ו/או תערוכות קבוצתיות לתצוגה בגלריה בשנת הפעילות הבאה – 2023-2024. הגלריה מקיימת 4-6 תערוכות שנתיות בדגש על עיצוב רב־תחומי, אמנות עכשווית וזיקה בין אמנות לעיצוב.

המגישים מוזמנים להציע תערוכות הבוחנות מושגים בעיצוב, חברה, טכנולוגיה, היסטוריה ותרבות; קשרים שונים בין אמנות לעיצוב; פרקים בהיסטוריה של העיצוב לתחומיו; השפעתו של העיצוב ודרכי ביטוי עיצוביים חדשים; חידושים טכנולוגיים בסביבה עיצובית ואמנותית. הגלריה רואה ברב תחומיות דרך חדשה ומסקרנת ליצירת אובייקטים מרתקים, שבוחנים את גבולות השפה בכל המישורים ומעוררים דיאלוג חדש. מוזמנות גם להיות מוצגות תערוכות ביוזמת הפקולטות השונות במכון, המשקפות את פעילותן השוטפת.

ועדת ההיגוי תבחן את ההצעות ותשבץ תערוכות לשנת הלימודים האקדמית הבאה (תשפ״ד) 2023-2024. הגלריה תומכת בכל תערוכה בהיקף של עד 8,000 שקלים בהתאם לשיקול דעתה המקצועי ותקציבה. למען הסר ספק, אין המכון מתחייב לסייע במימון התערוכה.

הגשת ההצעות תעשה במסמך PDF אחד שיכלול את הנתונים הבאים:

  • שם התערוכה
  • תיאור קצר ורציונל של התערוכה המוצעת – אורך עד עמוד אחד
  • שם האוצר/ת, האמן/ית, המעצב/ת המציע/ה ותיאור הניסיון המקצועי – עד חצי עמוד
  • פרטי התקשרות של המציע/ה (חובה) מס׳ טלפון וכתובת דוא״ל
  • מידע על היוצר/ים המיועד/ים לתצוגה כולל קורות חיים מקוצרים ורשימת תערוכות
  • דוגמאות/סקיצות לדימויים שיוצגו בתערוכה. יש לציין מידות בס״מ וטכניקה/חומרים
  • הצעה ראשונית לעיצוב החלל. היכרות עם חללי גלריה ויטרינה מומלצת בטרם הגשת ההצעה

את ההצעות יש להעביר במייל אל אורנה גטניו, אחראית גלריה ויטרינה [email protected] (אפשר לפנות לכתובת זו גם לבירור פרטים נוספים)

מועד אחרון להגשת מועמדות: 31.5
לפרטים נוספים >>>

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden