כל מה שחשוב ויפה
שקמה ברסלר. איור: אלי בבג׳נוב
שקמה ברסלר. איור: אלי בבג׳נוב

שביתת מחאה: חצי שנה לאסון האי סבירות

מגזין פורטפוליו שותף למחאה נגד מהלכי הממשלה הכוחניים ונסיונות ההפיכה המשטרית. אנחנו שובתות, צאו להפגין

במלאת חצי שנה של התנגדות לניסיונות הממשלה לרמוס את הערכים הדמוקרטיים, רשת הביטחון של החיים המשותפים בארץ, המחאה לא עוצרת ולא תרפה. לנוכח החקיקה האלימה וחוסר האחריות של הממשלה, אנחנו שובתות ותומכות במאבק על הדמוקרטיה הישראלית, על חופש הביטוי והתרבות, על כבוד האדם והחירות האישית, על מערכת משפט בלתי תלויה, ללא העדפה או רדיפה וללא הטיית החוק.

אנו רואים את השביתה והפגנות המחאה כזכות וחובה אזרחית, שנועדה לשמור עלינו ועל אחינו אזרחי מדינת ישראל, תושבי הארץ והבאים בשעריה, היום ובעתיד. מתוך הזדהות עם המאבק, לצד חברינו העוסקים בעולמות התרבות והיצירה, עמיתינו במדיה ובתקשורת, וגופים עסקיים, חברתיים, עצמאיים ואקדמיים, לא נפרסם היום (שלישי, 11.7) כתבות וידיעות חדשות.

חרדות לצביון חיינו הליברלי והסובלני בארץ, לחופש העיסוק וחופש הביטוי ולעתיד התרבות הישראלית המגוונת, הפורה והמשגשגת בתנאים קשים, במחסור תקציבי ובהתעלמות גורפת בסדר היום הציבורי של ממשלת ישראל. נייחל לימים טובים ולשכל הישר, שיעמוד לנבחרי הציבור לסגת באומץ ויושרה מהצהרות וכוונות הרסניות, ולהחזיר תהליכים שקולים ואחראיים למנגנוני הרשויות בישראל.

צאו להפגין ולשבש.
למידע נוסף על המאבק בהפיכה המשטרית >>

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden