כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: תחרות כרזות למניעת אלימות בזוגיות

פורטפוליו News: יוזמת ״קווים אדומים״ למניעת אלימות בזוגיות מזמינה יוצרים.ות להגיש הצעות לכרזות בנושא שיופיעו בשלטי חוצות ובתערוכה נודדת. מועד אחרון להגשת מועמדות: 9.10

״קווים אדומים״ השותפה למניעת אלימות בזוגיות, מכריזה על תחרות כרזות פתוחה להעלאת המודעות הציבורית לנושא, ומיועדת לנשות ואנשי קריאייטיב, עיצוב, קופי וארט, סטודנטיות וסטודנטים במכללות לתקשורת וכל מי שרוצה לאתגר ולהפגין את הכישרון באחד הנושאים החברתיים הכי חשובים וכואבים בישראל. חמש הכרזות הזוכות יזכו בפרס כספי ובפרסים מקצועיים נוספים, ויוצגו עם קרדיט בשילוט חוצות. הכרזות שיעלו לגמר יוצגו בכנס הרשת של יוזמת ״קווים אדומים״ ולאחר מכן בתערוכה נודדת ברחבי בארץ.

הכרזות יכולות להתייחס לנושא האלימות בזוגיות בכמה אופנים שונים: לאלימות בזוגיות כאל מכת מדינה שמשפיעה על כולנו – לא כבעיה פרטית של אוכלוסיות שוליים; לאלימות בזוגיות כתופעה שאפשר למנוע על ידי חינוך, מודעות וכלים להתערבות הציבור – לא כאל גזרת גורל; למגוון מופעים של אלימות – כלכלית, מינית, רגשית ולכל התנהגות מגבילה ומאיימת, לא רק לאלימות פיזית; לביטחון אישי בזוגיות כמצב רצוי ועוד. יש להימנע מקלישאות עיצוב קיצוניות כמו דם, גופות, פצעים, נשק.

כל משתתפ.ת יכולים להעלות עד שלוש כרזות – יש להעלות כל כרזה בנפרד. תוכלו להגיש את הכרזה לאחד משלושה אפיקים: כרזה המיועדת לציבור הכללי, לציבור החרדי, לציבור הערבי. את ההצעות יש להגיש בפורמט PDF ביחס של 1:10 DPI300, בגודל חצי גיליון (70*50 ס״מ), לאורך או בפורמט jpg או png עד גודל של 500kb.

מועד אחרון להגשת מועמדות: 9.10
לפרטים נוספים והגשת מועמדות >>>

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden