כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: פרס רפפורט 2024 בתחום האמנות הפלסטית

פורטפוליו News: קרן ברוך ורות רפפורט ומוזיאון תל אביב מזמינים אמנים להגיש מועמדות לפרס שמוענק מדי שנה לאמן.ית מבטיח.ה ולאמן.ית בכיר.ה. מועד אחרון להגשה: 30.11  

קרן ברוך ורות רפפורט ייסדה בשנת 2006 את מפעל פרסי רפפורט. פרס רפפורט לאמנות מוענק מדי שנה לשני אמנים, אמן בכיר ואמן צעיר ומבטיח, המתגוררים ופועלים בישראל. החל משנת 2010 מוענק גם פרס למצוינות במחקר ביו־רפואי, בשיתוף עם מכון רפפורט למחקר בטכניון; והחל משנת 2013 מוענק פרס על עשייה נשית פורצת דרך ומחוללת שינוי בחברה הישראלית.

במהלך השנים זכו בפרס האמן.ית המבטיח.ה אמנים.ת כמו מריה סלאח מחאמיד, גיל יפמן, הילה טוני נבוק, ערן נווה ואחרים, ובפרס האמן.ית הבכיר.ה זכו במהלך השנים אמנים.ות כמו חנאן אבו חוסיין, יאיר גרבוז, דגנית ברסט, אתי יעקובי ועוד.

לאמן.ית בכיר.ה יוענק פרס בסך 35,000 דולר ותערוכת יחיד במוזיאון תל אביב לאמנות שתוצג בשנת 2026; לאמן.ית המבטיח.ה יוענק פרס בסך 15,000 דולר ותערוכת יחיד במוזיאון תל אביב לאמנות שתוצג בשנת 2026. זוכי הפרסים יתרמו עבודת אמנות שתיבחר על ידי המוזיאון לאוסף האמנות הישראלית על שם רות וברוך רפפורט במוזיאון.

לפרטים נוספים והגשת מועמדות >>>
מועד אחרון להגשה: 30.11

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

תגובה אחת

  1. אל תשלחו

    איזה סיכוי יש לאמן שהציג במגוון רחב של תערוכות עמל קשות לאורך שנים ארוכות ואין לו קשרים כדי לזכות בפרס הזה? אין סיכוי . אין גם סיכוי כי רשום בתקנון הפרס הזה
    שהוועדה עשויה לבחור בעצמה את הנבחרים שלא הגישו מועמדות. מה שזה אומר בפועל הוא שאנשי הוועדה בוחרים על דעת עצמם וללא כל קשר לשליחת ההצעות של אמנים לא נחשבים את המועמדים שלהם בעצמם.
    כשפונים ל"פרס רפופורט" בכתב כדי לברר מה ההבדל בין אמן בכיר לאמן מבטיח מקבלים תשובה הזויה אוטומטית שאי אפשר להבין את פשרה שאפילו רובוט בינה מלאכותית היה מתבייש לענות תשובה כזאת.

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden