כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: יריד צבע טרי 2024

פורטפוליו News: יריד האמנות צבע טרי מזמין אמנים, אמניות, מעצבים ומעצבים להגיש מועמדות לחממת האמנים העצמאיים ולעיצוב טרי, שיוצגו במהלך היריד באביב הקרוב. מועד אחרון להגשת מועמדות: 17.12

יריד צבע טרי הקרוב, שיתקיים באביב, מזמין אמנים ואמניות להגיש מועמדות לחממת האמנים העצמאיים ובמקביל מעצבים ומעצבות להגיש הצעות לתצוגה בעיצוב טרי.

״גם בזמנים מאתגרים אלו, אנו ממשיכות להאמין בכוחה של האמנות לנחם, לשקם ולבנות מחדש״, אומרות נשות צוות היריד. ״אנחנו מאמינות שאמנות היא לא פריבילגיה או הסחת דעת אלא הכרח, ומאמינות בכוח האמיתי של האמנות לרפא, לשנות ולקשור קשרים בין אנשים. בתוך כך, אנו משתמשות בכלים שברשותנו על מנת לרתום את העשייה האמנותית למטרות מיטיבות – כמו למשל קידום המודעות לחטופים, או סיוע בתרומה לקהילת האמנות שנפגעה במלחמה.

״לאורך השנים יריד צבע טרי התמודד עם הרבה אתגרים – ביטחוניים, חברתיים, לוגיסטיים ואחרים. השנה קשה במיוחד. למרות הקושי, אנחנו מתעקשות להיות אופטימיות. אנו נחושות להאמין ביום שאחרי, כשנצא מזה, ושכולנו נוכל להנות מאמנות טובה ומיטיבה ממש בקרוב. אנחנו פועלות היום, בשביל מחר״.

קול קורא לחממת האמנים העצמאים 2024

הפלטפורמה המקיפה והמצליחה בישראל לאמניות ולאמנים בראשית דרכם המקצועית. חממת האמנים נועדה לשמש נקודת זינוק לאמנים עצמאים מבטיחים, לחשוף אותם לגורמי מפתח בשדה האמנות הישראלי והבינלאומי ולאפשר להם להתפרנס מכשרונם. היא מיועדת לאמניות.ים בתחומי הפיסול, הציור והצילום על כל גווניהם וסוגיהם, בראשית דרכם המקצועית, שאינם מקיימים קשרי מסחר מחייבים עם גלריה ישראלית.

נפתחה ההזדמנות להציג בחממת האמנים העצמאים 2024, ולהצטרף לנבחרת הבוגרות והבוגרים של חממות צבע טרי לדורותיהן. ההגשה פשוטה ונוחה, תיקי העבודות המקוונים יועברו ללא זיהוי שמי לוועדת הקבלה המתחלפת, שהרכבה יפורסם בהמשך.

לפרטים נוספים והגשת מועמדות >>>
מועד אחרון להגשת מועמדות: 17.12

קול קורא להשתתפות בעיצוב טרי 2024

המתחם האהוב שמקבץ בכל שנה את מיטב העיצוב העצמאי המקומי. ביחיד, כזוג או בקבוצה, אנו מזמינות אתכםן להגיש פרויקטים של סדרות מוצרים חדשות ותערוכות מכירה בחשיפה ראשונה. נשמח לקבל הצעות לפרויקטים חדשים שטרם נחשפו, מוצרים במהדורה מיוחדת ליריד, שיתופי פעולה בין מעצבים שטרם יצרו יחד והצעות לחללי תצוגה בעלי קונספט משותף.

כל ההגשות ייבחנו על ידי הצוות האוצרותי של היריד וכן על ידי היועצות האוצרותיות: מיה דבש, אוצרת ראשית, מוזיאון העיצוב חולון; גלית גאון, ראש התוכנית לאוצרות בעיצוב, שנקר; ליאורה רוזין, מעצבת, אוצרת ומרצה לעיצוב, בצלאל; לירון שוורץ־גילת, סמנכ״לית עיצוב ומכירות בחברת טולמנ׳ס.

לפרטים נוספים והגשת מועמדות >>>
תאריך אחרון להגשת מועמדות: 17.12

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden