כל מה שחשוב ויפה
גור ענבר, חנוכיות, סדרה מוגבלת. צילומים: מ״ל
גור ענבר, חנוכיות, סדרה מוגבלת. צילומים: מ״ל

רשימת קניות // 28.11.23

חנוכיות קרמיקה של גור ענבר; עיצוב ישראלי לחנוכה באסופה; חנוכיות בחנות מוזיאון ארץ ישראל; סביבונים מאויירים של דנה ברלב; סביבוני אוריגמי של הדר אלפסי; חנוכיות מודולריות של הבית של סוזן

חנוכיות קרמיקה של גור ענבר

הקרמיקאי גור ענבר עיצב מהדורה מוגבלת של 14 חנוכיות, כל אחת ייחודית ושונה, ממוספרת וחתומה על ידו. כל אחת מהחנוכיות עברה תהליך של ציור וטיפול בפני השטח שלה בשפת הציור האופיינית לענבר.
מחיר: 1,360 שקלים
להשיג: בסטודיו ברחוב שביל המרץ 1 תל אביב, באתר ובעמוד האינסטגרם

גור ענבר, חנוכיות, סדרה מוגבלת. צילומים: מ״ל

גור ענבר, חנוכיות, סדרה מוגבלת. צילומים: מ״ל


חנוכיות מודולריות של הבית של סוזן

״מאירים את החושך באור״ הוא פרוייקט חנוכיות פרי יצירתם של בני ובנות הנוער מאילת ומיישובי העוטף, שאותו מקיימת עמותת ״הבית של סוזן״. העמותה האילתית מעסיקה את בני ובנות הנוער מיישובי העוטף שפונו מביתם, מעניקה להם מרחב מכיל לתעסוקה, מענה רגשי וטיפולי דרך אמנות ויצירה, לריפוי וחיזוק הנפש. בני הנוער משתלבים בתוכנית הייחודית של הבית בשיתוף עם הנוער באילת, מקבלים ליווי ותמיכה מקצועית. לקראת החנוכה מציעים בעמותה חנוכיות מודולריות שניתן לעצב מהן מגוון של עיצובים.
מחיר: 75 שקלים
להשיג: בחנויות בלו בנדנה בתל אביב ובהרצליה, ובחנות BLOOM TLV בירמיהו 41 תל אביב

הבית של סוזן באילת, מאירים את החושך. צילומים: מ״ל

עיצוב ישראלי לחנוכה באסופה

חנויות אסופה מציעות אוסף עיצובים ישראליים בלבד, ביניהם מגוון פריטי חג לחנוכה: חנוכיית מתכת של כרם קמינסקי, עשויה ברזל יצוק ומגיעה בצבעים שחור ולבן; חנוכיית קשתות של מעין בן יונה, עשויה פורצלן בעבודת יד; חנוכיית טראצו של ברקו, עשויה בטון פולימרי; חנוכיית ״ניסא״ של שי מסיקה, שנדבקת בעזרת ואקום לחלון ועליה מלבישים כוסיות שמן; סביבוני העץ של לאון, עשויים בעבודת יד משאריות עצים לאחר גיזום.
מחירים: 39-890 שקלים
להשיג: בחנויות אסופה ובאתר

ברקו סטודיו לעיצוב באסופה. צילומים: מ״ל

כרם קמינסקי

wooden by leon


סביבונים מאויירים של דנה ברלב

המאיירת דנה ברלב מציעה מהדורה מוגבלת של סביבונים בעיצוב הומוריסטי בהשראת קומיקס, שמשקפים את התנודתיות במצבי הרוח שמאפיינת גם את התקופה הנוכחית. הסביבונים עשויים עץ ומאוירים בעבודת יד.
מחיר: 40 שקלים
להשיג: באתר

דנה ברלב. צילומים: מ״ל


חנוכיות בחנות מוזיאון ארץ ישראל

בחנות מוזיאון ארץ ישראל שבתל אביב מוצעות מגוון חנוכיות בעיצוב ישראלי, ביניהן: חנוכיית טווס גדולה בעיצוב האמן גרשי, עשויה כסף טהור בטכניקת פיליגרן (״צורפות תימנית״); חנוכיית כתר בעיצוב האמנית אורית גרדר, עשויה מתכת פליז וצבועה באמייל; חנוכיית גלידה וניל עוגיות מעוצבת בצורת גביעי גלידה, בעיצוב סטודיו FOMOJO; חנוכייה ״מחוץ לקופסה״ של המעצבת לורה קאון; חנוכיית חרוב מפליז בעיצוב ענת בסנטה; חנוכיית גלים בעיצוב גרסיאלה; חנוכיית פרפרים בעיצוב האמן דוד גרשטיין, עשויה בטכניקת הדפסה דיגיטלית על מתכת בחיתוך לייזר ועוד.
מחירים: 360-2,720 שקלים
להשיג: בחנות מוזיאון ארץ ישראל ובאתר

סטודיו fomojo בחנות מוזיאון ארץ ישראל. צילום: לביא זהר

סטודיו גרשי. צילום: מ״ל

סטודיו גרשי. צילום: מ״ל


birds

סביבוני אוריגמי של הדר אלפסי

אמנית האוריגמי הדר אלפסי, בעלת המותג Origamli מציעה סביבוני אוריגמי בעבודת יד, שמיוצרים מנייר אורז ייחודי. הסביבונים מתאימים למשחק ולקישוט.
מחיר: 50 שקלים
להשיג: בעמוד הפייסבוק

סביבון אוריגמי הדר אלפסי. צילומים: מ״ל

הדר אלפסי. צילומים: מ״ל

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden