כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: רזידנסי בבית הספר מוסררה

פורטפוליו News: בית הספר מוסררה בירושלים מזמין יוצרים.ות ליצור מתוך המרחב הפועם והמורכב של העיר. מועד אחרון להגשת מועמדות: 1.2  

מוסררה, שכונה שיושבת על קו־תפר, נקודת מפגש תרבותית וחברתית, היא הרחם שממנו צמחה אחת מתנועות המחאה החשובות בהיסטוריה המקומית (הפנתרים השחורים כמובן). תכנית הרזידנסי שמציע כעת בית הספר מוסררה מזמינה יוצרים ויוצרות מהארץ ומהעולם ליצור מתוך המרחב הפועם והמורכב של ירושלים.

הרזידנסי יתפרש על פני שבועיים במהלך חודש אפריל 2024. הוא כולל שכר אמן, תקציב הפקה, שימוש בתשתיות הלוגיסטיות של בית הספר, ליווי אמנותי עם האוצרת שירה פרידמן ובסופו הצגת תוצרים בתערוכה קבוצתית.

בתכנית ישתתפו חמישה אמנים.ות פעילים מהארץ ומחו״ל, מתחומי הצילום, ניו־מדיה ומוזיקה ניסיונית. מטרת התוכנית היא לעורר מחקר אמנותי הקשור לשכונה ולירושלים, כמו גם מחקר יוצר אודות השילוב שבין אמנות, חברה וטכנולוגיה. במשך התוכנית יערכו סיורים לימודיים, שיחות ומפגשים עם יוצרים ואוצרים. התוכנית כוללת שכר אמן בסך 3,200 שקלים, תקציב הפקה והכנה לתערוכה עד 3,200 שקלים ולינה באיזור בית הספר. בית הספר יעמיד לרשות האמנים מחשבים, ציוד הקלטה ושידור, ציוד וידאו ותוכנות, מקרנים וציוד צילום.

תינתן עדיפות לפעולות אמנותיות עם פוטנציאל לשינוי אישי וחברתי תוך העצמת אוכלוסיות שונות ועבודה בשיח משתף. התכנית אינה מיועדת לסטודנטים ולבוגרים טריים.

תנאי סף להגשת מועמדות

אמנים פעילים שהציגו בחמש שנים האחרונות תערוכת יחיד אחת לפחות בגלריה/מוזיאון מוכרים; ו/או אמני סאונד, מוזיקה אקספרימנטלית ווידאו ארט שהשתתפו באירועים משמעותיים בחמש השנים האחרונות

יש להגיש את ההצעה במייל לכתובת [email protected], בקובץ PDF יחיד הכולל את הנתונים הבאים:

  • קונספט ראשוני לעבודה חדשה הקשורה לשכונת מוסררה
  • קורות חיים מקצועיים
  • תיק עבודות (לפחות 10 עבודות קודמות). לעבודות וידאו יש להוסיף לינקים (וסיסמה אם יש)
  • פרטי קשר של ממליצ.ה (חובה) והמלצה (יתרון)

מנהלי התוכנית – אבי סבג־שרביט (מנהל ומייסד ביה״ס מוסררה) ואיילת השחר כהן (מנהלת גלריות מוסררה); ניהול אמנותי וליווי מקצועי – שירה פרידמן (אוצרת).

מועד אחרון להגשת מועמדות: 1.2
פרטים נוספים והגשת מועמדות: [email protected]

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

תגובה אחת

  1. נאוה בלוך

    היץ אני בסוף דוקטורט בפאריס אך יש לי פרויקט נלווה מקסים. תחשבו עלי בשנה הבאה,,,,אגיש. ואני עתונאית/יוצרת דיגיטל. הזמינו אותי לראות אשמח לכתוב גם במחקר וגם באינטרנט אני במייל זה ובטלפון ווטסאפ 0545774269 בהצלחה!

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden