כל מה שחשוב ויפה
קול קורא

קול קורא: פרס מפעל הפיס לאמנויות ולמדעים ע״ש לנדאו 2024

פורטפוליו News: מפעל הפיס מזמין אמנים ומדענים להגיש מועמדות לפרס ע״ש מיכאל לנדאו לשנת 2024. מועד אחרון להגשת מועמדות: 28.2

במסגרת הפרס יחולקו שמונה פרסים: ארבעה בתחומי האמנויות וארבעה בתחומי המדעים, לשמונה אמנים ומדענים מצטיינים בתחומם, שיזכו בפרס היוקרתי. כל זוכה יקבל מענק של 150 אלף שקלים. בנוסף, מפעל הפיס יעניק השנה לראשונה פרס בתחום טיפול בטראומה בקהילה על רקע המלחמה, גם הוא בסך של 150 אלף שקלים. סך כל הפרסים יעמוד על 1,350,000 מיליון שקלים.

מפעל הפיס פועל לקידום התרבות, האמנות והמדע בישראל, בין היתר באמצעות הענקת פרסים לאמנים ולמדענים שהגיעו להישגים משמעותיים בתחומם בעת האחרונה ותרמו לקידום תחום פעילותם בישראל ובעולם. פרסי מפעל הפיס לאמנויות ולמדעים יינתנו בתחומי המחקר, האמנות והיצירה.

תחומי הפרס לשנת 2024: מדע והנדסה של חומרים, אוצרות, חקר התרבות, מוזיקה ישראלית (פרס ליוצרים), ביוטכנולוגיה, שירה (poetry), היסטוריה של עם ישראל, עריכת קולנוע.

הפרס בתחום טיפול בטראומה בקהילה על רקע המלחמה מיועד גם ליחידים וגם לארגונים או ארגונים שלא למטרות רווח, שתרמו תרומה משמעותית והגיעו להישגים בולטים וראויים לציון ושבח בתחום טיפול בקהילות בטראומה על רקע המלחמה.

פרס מפעל הפיס לאמנויות ומדעים ע״ש מיכאל לנדאו קרוי על שמו של יו״ר מפעל הפיס הראשון. פרסי מפעל הפיס מוענקים מדי שנה, החל משנת 2001, כאות הוקרה והערכה לאמנים, למדענים ולאנשי אקדמיה ותרבות – על מצוינותם, תרומתם והשפעתם על המחקר, המדע, האמנות וחיי התרבות בישראל. הזוכים נבחרים על ידי ועדות שיפוט מקצועיות הנבחרות לכל תחום, ומורכבות ממדענים מובילים, זוכי פרסי מפעל הפיס ע״ש לנדאו בשנים קודמות, מבקרי אמנות, אמנים מובילים, אנשי אקדמיה עוד. הפרס ע״ש לנדאו מוענק מדי שנה, וזאת כחלק מפעילותו של מפעל הפיס לקידום התרבות, האמנות, המחקר והמדע בישראל.

מועד אחרון להגשת מועמדות: 28.2
לפרטים נוספים והגשת מועמדות >>>

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

הוסיפו תגובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden