כל מה שחשוב ויפה
יריד פרימוורה 2023. צילומים: יום עומר
יריד פרימוורה 2023. צילומים: יום עומר

קול קורא: יריד העיצוב המקומי פרימוורה בבית הנסן

פורטפוליו Promotion: יריד פרימוורה מזמין מעצבות ומעצבים להגיש מועמדות להשתתפות באירוע שיתקיים באביב בבית הנסן. מועד אחרון להגשת מועמדות: 1.3  

פרימוורה – יריד המכירות האביבי של בית הנסן, יתקיים בתאריכים 11-12.4 לקראת חג החירות, בתקווה ליומיים של חגיגת עיצוב מקומי, תמיכה בעיצוב ישראלי וקנייה כחול לבן, מוזיקה ואוכל במרחב הירוק והפתוח של בית הנסן. מעצבים.ות ויוצרים.ות במגוון תחומים – עיצוב מוצר, קרמיקה, צורפות, אופנה, פרינט ועוד – מוזמנים לשלוח הצעה להשתתפות.

היריד, שבו מבקרים מאות אנשים מדי יום, שם דגש מיוחד על עיצוב ויצירה מקורית, מוצרים ידידותיים לסביבה, עבודות יד וייצור מקומי. השנה יותר מתמיד, יריד פרימוורה מבקש להיות פלטפורמה איכותית למיטב המעצבים, במטרה לתמוך ולרומם את הקהילה היוצרת בישראל.

על ההצעה לכלול: קישור לאתר או פלטפורמה מקצועית המציגה את הפריטים כולל מחירים / 5-7 דימויים של עבודות בפורמט jpg או pdf בלבד; טווח מחירים של העבודות המוצעות למכירה; קורות חיים או הסבר קצר המתאר את המותג, המוצרים ודרכי הייצור.

ההשתתפות תיקבע על פי שיקולים אוצרותיים ועל בסיס מקום פנוי. השתתפות ביריד מסובסדת וכרוכה בדמי השתתפות סמליים. האירוע יתקיים על פני יומיים ודורש נוכחות מלאה בכל שעות הפעילות.

את ההצעות יש לשלוח למייל [email protected]
מועד אחרון להגשת מועמדות: 1.3

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

הוסיפו תגובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden