כל מה שחשוב ויפה
סטלה אנד לורי. צילומים: ליאור קסון
סטלה אנד לורי. צילומים: ליאור קסון

רשימת קניות // 27.2.24

חולצות בולים בסטלה & לורי; COS בשיתוף פעולה עם משקפי LINDA FARROW; גולברי ו־Koketit בקולקציה ליום האישה; תיקים מעוררי השראה של am:pm; מארז נקמה & נחמה של סטודיו modest

חולצות בולים בסטלה & לורי

קולקציית הבולים – חולצות טי איכותית של המותג סטלה & לורי – נולדה מתוך געגוע, אהבה וערגה לארץ ישראל היפה של פעם. הרעיון נולד עוד הרבה לפני ה־7 באוקטובר מתוך רצון להנציח באופן קצת אחר סמלים מהארץ הקטנה שכולנו מכירים.

החולצות בגזרה רחוקה מהגוף, עשויות 100% כותנה שעברה צביעות ושטיפות כדי להגיע לצבעוניות שמתכתבת עם נופי הארץ. עליהן נרקמו ״בולים״ מלאי נוסטלגיה ברוח וינטג׳, ביניהם בול של ים מלח עם שני רוחצים, הכיתוב Mer Morte וציון גובה פני הים; בול Oranjada עם דימוי מתנדבת אירית שזופה בקטיף תפוזים; בול Mizpe עם ניחוח מדברי ובחורה שאוחזת במזכרת נוסטלגית – בקבוק מלא בחול צבעוני של המדבר הישראלי; בול Hora עם שתי רקדניות וציון שנת הורה באירוויזיון; ובהמשך חולצות עם בולים מעוצבים נוספים.
מחיר: 420 שקלים
להשיג: בחנות המותג ברחוב אייבשיץ 10 תל אביב ובאתר

סטלה אנד לורי. צילומים: ליאור קסון


COS בשיתוף פעולה עם משקפי LINDA FARROW

COS ומותג המשקפיים LINDA FARROW מכריזים על שיתוף פעולה נוסף הכולל קולקציית משקפיים במהדורה מוגבלת. הדגמים משלבים ביטויי רטרו ואמנות, תוך שילוב הזהויות של שני המותגים: העיצוב הנצחי והחדשני של מותג האופנה הלונדוני COS, עם עיצובי המשקפיים הנועזים והגבוהים של LINDA FARROW.

קולקציית הקפסולה כוללת בין היתר דגמים משיתוף הפעולה הראשון בין שני המותגים, עיצובים המזוהים עם מותג המשקפיים שתורגמו דרך העדשה והסגנון הייחודי של COS. היא כוללת גם משקפיים בעלי צורה גדולה בסגנון שנות ה־70, דגמים חדשים בעלי מסגרות שקופות צבעוניות, משקפיים עם מסגרות אובליות מעוקלות בעדינות ומשקפיים בעלי צללית צרה של עין חתול.
מחירים: 555-655 שקלים
להשיג: בחנות COS בקניון TLV

COS × Linda Farrow. צילומים: מ"ל

COS × Linda Farrow. צילומים: מ״ל


birds

גולברי ו־Koketit בקולקציה ליום האישה

לרגל יום האישה הבינלאומי משיקים בית האופנה גולברי והאמנית שירה ברזילי (Koketit) קולקציה במהדורה מוגבלת הכוללת ארבע חולצות טי שעוטרו באיורים להעצמה נשית. בכל אחת מהחולצות מוטבעת החותמת המזוהה עם ברזילי – דמויות של נשים עם שפתיים אדומות, רובן מאוירות בקו מתאר בשחור או לבן.
מחיר: 129 שקלים
להשיג: במהלך חודש מרץ בסניפי הרשת

גולברי. צילומים: שי יחזקאל

גולברי. צילומים: שי יחזקאל


תיקים מעוררי השראה של am:pm

am:pm ועמותת שוות המפעילה תוכניות מנהיגות לנערות, משיקות קולקציית תיקים רב פעמית עם ציטוטים של נשים ונערות מעוררות השראה בישראל. שיתןף הפעולה נולד כדי להוקיר תודה, להביע הערכה עמוקה ולתת במה לעשייה מעוררת ההשראה של נשים בכל החזיתות – משדה הקרב והחמ״לים ועד חיזוק העורף והמשפחה. כל תיק מעוטר באיור מקורי של המאיירת והמעצבת הגרפית דיאנה פרוקופץ, לצד ציטוט עוצמתי של אישה או נערה אחרת. כל ההכנסות מהמכירות הן תרומה לעמותת שוות.
מחיר: 15 שקלים
להשיג: בסניפי הרשת ובאתר

AM:PM. צילומים: מ״ל


מארז נקמה & נחמה של סטודיו modest

עבור מי שנמאס לה לקבל מתנות חסרות אופי עוצב על ידי דניאל ברקת, טל גטרייטמן ומאי סהר מארז ״נקמה & נחמה״. ברקת היא אמנית ובעלת סטודיו ״מודסט״ להגשמת חלומות עם פרחים, גטרייטמן היא כותבת ויוצרת וסהר היא כותבת ומאיירת, יוצרת עמוד האינסטגרם ״חלומות של אתמול׳.

המארז כולל שוקולדים שעליהם משפטי פרידה מגוחכים שנאמרו על ידי חברות וחברים שלהן, לצד פרחי חורף ושני כרטיסי בינגו – והוא מיועד לכל מי שרוצה להתאמן באהבת אמת.
מחיר: 55 שקלים
להשיג: באמצעות עמוד האינסטגרם ובסטודיו, דרך שלמה 5, תל אביב

נקמה & נחמה. צילומים: דניאל ברקת

נקמה & נחמה. צילומים: דניאל ברקת

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden