כל מה שחשוב ויפה

יריד צבע טרי יתקיים ב־3-8 ביולי, במרכז הספורט החדש בהדר יוסף

פורטפוליו News: תוכנית הסיורים של צבע טרי ופורטפוליו פתוחה להזמנות

יריד צבע טרי 2024 יתקיים בתאריכים 3-8 ביולי 2024 ויחנוך את מרכז הספורט העירוני החדש של תל־אביב-יפו, בהדר יוסף. מגזין פורטפוליו, שותף הסיורים הרשמי של יריד צבע טרי, מציע תוכנית מקיפה של סיורים לקהל הרחב ולקבוצות פרטיות. מכירת הכרטיסים והסיורים נפתחה.

היריד מתקיים בשיתוף עיריית תל־אביב-יפו ובחסות ראשית של קבוצת הראל ביטוח ופיננסים וחברת הביטוח ציריך. חשיפת האולם החדש לקהל היא חלק ממסורת היריד מתחילת דרכו. תערוכות האמנות והעיצוב של היריד יתפרשו על פני האולם רחב הידיים, באוהל ענק על מגרשי הטניס שלצידו, וברחבה שביניהם.

סיורי פורטפוליו ביריד צבע טרי. צילומים: שיר עציץ

סיורי פורטפוליו ביריד צבע טרי. צילומים: שיר עציץ

יריד צבע טרי, מייסודן ובניהולן של שרון טילינגר ויפעת גוריון, הוא אירוע האמנות השנתי המרכזי של ישראל. מזה כעשור וחצי, מפגיש היריד בין הקהל הרחב לבין אמניות ואמנים מצליחים ומבטיחים, עיצוב חדשני ורעיונות מפתיעים, ומאפשר רכישת עבודות של מיטב היוצרות והיוצרים בני זמננו. כל זאת מתוך מטרה לתמוך בעולם התרבות הישראלי, לקרב את כלל הציבור לאמנות ישראלית במיטבה ולעודד את הקהילה היצירתית המקומית.

יזמיות צבע טרי מסרו: ״יריד צבע טרי הוקם מתוך הכרה בערכה של תרבות עבור חברה חפצת חיים. את פעילותו של יריד צבע טרי, אירוע האמנות השנתי הגדול והמשפיע בישראל, מובילה האמונה בכוחה של האמנות לנחם, לשקם ולהעניק לכולנו תקווה, השראה ומרפא״.

מעיריית תל אביב נמסר: עיריית תל־אביב-יפו מברכת על חזרתו גם השנה של צבע טרי – אירוע אמנות ייחודי ואיכותי, מרחיב אופקים, מעורר לחשיבה המיטיב לבסס את קשרי הגומלין שבין אמנות לאנשים, לעיר ולחברה. כל אלה נחוצים לכולנו דווקא בימים המאתגרים האלה.

רון חולדאי, ראש העיר: ״התרבות והאמנות הן נשמת אפה של תל־אביב-יפו. העיר שלנו מקיימת כל העת דיאלוג עם עולם האמנות, מעניקה מרחב ליצירה, מטפחת קשרים עם היוצרים, תומכת במוסדות התרבות ועושה רבות לחשיפת האמנות לקהל הרחב. אבל גם בעת הזו, הקשה מכולן, תקופה שהכתה את כולנו בהלם ובאלם, אנחנו יודעים שבלי תקומת הרוח – אין לנו תקומה כאומה. לכן דווקא בימים המאתגרים האלה אני מברך על קיומו של צבע טרי. היריד המכובד, שתורם לרוח האמנות הרוחשת בעיר ומעניק כוח, השראה ונחמה״.

קבוצת הראל ביטוח ופיננסים תומכת ביריד צבע טרי זו השנה הראשונה, כחלק משיתוף פעולה ארוך טווח, שמטרתו עידוד שדה האמנות והתרבות בישראל, וקידומו.


יריד האמנות והעיצוב צבע טרי 2024
3-8.7, מרכז הספורט העירוני, רחוב שטרית 4, הדר יוסף, תל אביב.
מכירת הכרטיסים באתר היריד

birds

*כוכבית מייצגת שדות חובה

הוסיפו תגובה

2 תגובות על הכתבה

  1. ליאת

    מקווה שהשנה ביריד ידאגו לא להכניס כל מיני מעצבי צלחות למטבח ושטיחים לאמבטיה..תתמקדו באומנות כראוי.

  2. עירית

    צבע טרי חייב להיות רציני. אל תכניסו חובבנים לתצוגה. תדאגו שיהיה טעם וסיבה איכותית להגיע.

הוסיפו תגובה
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden