כל מה שחשוב ויפה
jetski. צילום: מידן גיל ארוש
jetski. צילום: מידן גיל ארוש

חלון ראווה // JETSKI

עינת אשכנזי הסתובבה בשנים האחרונות במקומות שונים בעולם עד שהגיעה ללמוד אופנה בפירנצה, שם גם החלה לפתח את המותג החדש שלה - JETSKI. הקולקציה הראשונה שלו נוצרה בהשראת זיכרונות מחופשות באילת בשנות ה־90

מי?

עינת אשכנזי, בת 34, בעלת המותג JETSKI. נולדתי וגדלתי בתל אביב, בשנים האחרונות גרתי בחו״ל און אנד אוף – כמה שנים בברלין שם למדתי אדריכלות (ולא סיימתי), קצת באוסטרליה ובאתונה. המקום האחרון שבו גרתי היה פירנצה, שם למדתי אופנה ושם הרעיון להקים את ג׳טסקי התחיל לקרום עור וגידים.

המותג

המותג יצא לאוויר העולם עם קולקציית ביכורים בשם ״אילת 99״ שמושפעת מטיול משפחתי לאילת אי שם בניינטיז. יש בקולקציה נגיעות של קעקועי חינה, צבעוניות שמאפיינת את העיר, בדי מגבת, גזרות שלקוחות משברי זיכרונות של הבגדים של ההורים שלי ועוד.

עינת אשכנזי. צילום: רוי גיל

עינת אשכנזי, jetski. צילומים: רוי גאי

הקולקציה האחרונה

נכון להיום לג׳טסקי יש רק קולקציה אחת. אני עובדת כרגע על דרופים קטנים שנמצאים בשלבי ייצור מתקדמים, כי זה מרגיש לי יותר נכון לתקופה הנוכחית. אני מקווה להוציא אותם בקרוב.

מקורות השראה

ההשראות שלי משתנות ודינמיות. לאחרונה הגעתי להבנה שמה שמניע אותי הם זיכרונות של דברים. לא משנה כמה אחפש השראה בחוץ, איכשהו אני תמיד מגיעה לשחזר רגעים מפעם. הרבה פעמים גם יכול לתפוס אותי משהו סופר־רנדומלי ברחוב ומשם הגלגלים מתחילים לזוז.

birds

חולמת לעבוד עם

יש הרבה, וזה גם משהו שנוטה להשתנות. זה תלוי מצב רוח. אוהבת מאוד את fidan novruzova, jw anderson, avavav, acne studios, abra, molly goddard.

jetski. צילומים: מידן גיל ארוש

jetski. צילומים: מידן גיל ארוש

ארון פרטי

יש לי בארון הכל מהכל. את הרוב אני בכלל לא לובשת ובתקופה האחרונה מתקשה להשקיע בלבוש ובעצמי אבל חוזרת לזה לאט לאט :). הדברים שהכי נחרשים אצלי תמיד יהיו דווקא פרטי הווינטג׳ או מציאות שבורות מחנויות יד שניה.

עתידות

בעוד חמש שנים אהיה בסטודיו ענק עם נוף יפה ומאחורי כמה קולקציות מוצלחות שנמכרות בכל העולם, אציג בשואורומים בעולם (מכוונת בעיקר לאסיה). אני בעיקר רוצה להנות ממה שאני עושה. אה, ונעליים! מתה לעשות נעליים.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden