כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים ב־28 בינואר 2018 - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

משפחת עזר

"ביוטיפוגרפיק", תצלום: עידן גיל

אני אוהב את השם של אתר הפונטים החדש של עודד עזר – משפחת עזר. מסוג הדברים ש(כמעט) רק מעצבים יכולים להבין. שפונטים הם כמו משפחה. לא סתם כותרת האתר היא "משפחת עזר, פונטים למעצבים". אבל יותר משאני אוהב את השם אני מעריך את הבן אדם, ואת היצירה היחודית שלו.

דרך האתר החדש אפשר להזמין אונליין רשיון שימוש לפונטים, והוא כולל עוד כמה תוספות מעניינות בילט אין:

הפליקר פונטים בפעולה, פליקר חדש שמציג עיצובים שנעשו עם הפונטים של עזר. בנוסף למבט הנוסף שהפליקר מעניק על הגופנים, בהסתכלות רחבה הוא גם משמש כמיני ארכיון לעיצוב ישראלי ונותן מבט מעניין על הטרנדים הקיימים בשוק העיצוב הישראלי (זה בנוסף לפליקר האחר של עזר).

הבלוג על פונטים, אותיות וגופנים, בלוג חדש בעברית המציג כתבות ופוסטים בנושא טיפוגרפיה ועיצוב (שהיה נחמד אם היה מתעדכן יותר).

הטוויטר של עזר, ובו המלצות לאתרים שווים ברחבי האינטרנט, במיוחד בענייני טיפוגרפיה.

אומרים שאי אפשר לבחור לאיזו משפחה להיוולד.

אז אומרים.

2 תגובות על הכתבה

 1. איילת

  אלוהים, אני מתרגשת מפונטים! פרנקריהליה פשוט נהדר, זה הפונט הראשון בחיים שגרם לי לצחוק

  מקסים
  תודה 🙂

 2. שלומית

  עושים כיף הפונטים.
  כתום וקפקא נעימים עד מאד

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden