כל מה שחשוב ויפה

שמן דיזל

עולם האופנה כבר מורגל בשיתופי פעולה ובפזילה לעולמות תוכן אחרים, שזכו לא פעם להרמת גבה: זמרים מעצבים פריטי ביגוד, מעצבי אופנה מביימים סרטים, דוגמניות כותבות ספרים, ועוד. יוזמה חדשה של חברת האופנה האיטלקית "דיזל" מאיימת לשבור שיאים חדשים. בימים אלו משיקה החברה יוזמה חדשה – "החווה של דיזל" (Diesel Farm). לא מדובר בג'ינס חדש, בקונספט פרסומי לקולקצייה חדשה, ואף לא בגידולים וירטואליים בנוסח החוות של פייסבוק, כי אם בחווה אמיתית ששוכנת באיטליה.

תוצרי החווה כוללים שלושה סוגי ינות: פינו נואר, יין אדום שמיוצר משילוב של ענבי קברנה ושל ענבי מרלו, ויין לבן שמיוצר מענבי שרדונה; סוג אחד של שמן זית, וסוג אחד של גראפה. המחירים, בדומה למחירי הג'ינסים של החברה, גבוהים. מחירו של בקבוק יין נע בין 110 ל-150 יורו, שמן זית יעלה 105 יורו, ובשביל גראפה תיאלצו להיפרד רק מ-50 יורו, לפני משלוח כמובן. בינתיים אפשר לרכוש את המוצרים דרך אתר אינטרנט ייעודי שנבנה לחווה,ובמעדניות ובמסעדות נבחרות ברחבי העולם, לא כולל ישראל בינתיים.

"היין והמוצרים האחרים שקיימים בחווה של דיזל הם התוצר של כל הדברים שאני אוהב" סיפר רנצו רוסו, הבעלים והמייסד של דיזל, שירש לאחרונה את חוות ילדותו באיטליה לאחר מות אביו, והחליט למתג גם אותה בין מוצרי החברה השונים. לא נותר אלא לאחל להוריהם של בעלי חברות האופנה בעולם בריאות ואריכות ימים. מי יודע אילו הפתעות צפויות בהמשך – גבינת עזים של קסטרו, או אולי יין הילולים של פוקס. אם לשפוט לפי החווה של דיזל, לא מדובר בתרחיש מופרך כלל וכלל.

(פורסם ביום שישי האחרון במוסף הארץ, במדור תוצרת הארץ)

*כוכבית מייצגת שדות חובה

3 תגובות על הכתבה

  1. עידו לם

    אתה אפס יובל המבולבל.

  2. גלית חתן

    זאת אומרת משעשע עד שמגיעים למחיר… מה זו השערוריה האידיוטית הזו?

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden