כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים בחודש ינואר - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

פורטפוליו LIVE בבית העיר [מפגש ראשון]

ביום שלישי הבא זה קורה, עוד פחות משבוע, ואני חייב להגיד שאני קצת מתרגש. אף פעם לא עשיתי משהו דומה, לא שמתי את עצמי כל כך בפרונט. זה אולי קצת מצחיק שאני אומר את זה, בכל זאת אני מדריך ומלמד מגיל 15, ומדי כמה ימים השם שלי מופיע בעיתון, אבל הפעם זה בכל זאת משהו קצת אחר.

וכמובן יש את התהיות הצפויות: מי יבוא, איך הערב יזרום, האם המרואיינים יהיו מעולים כמו שאני מדמיין, כמה אנשים יבואו, מה ייחשב להצלחה ומה יהיה לא נעים, קצת כמו מסיבת יום הולדת שמארגנים נורא יפה ובסוף אף אחד לא בא (שזה באמת אחד הדברים הכי עצובים שיכולים לקרות…).

אז כדי שיהיה ברור לכולם מה הולך לקרות (וכדי שלא תשאירו אותי לבד…), הנה הפרטים הטכנים:

  • המפגש הראשון ייערך ביום שלישי ה-13/12 בשעה 20:30
  • פתיחת קופות בשעה 20:00
  • משך המפגש: כשעה
  • לצערי לא תתאפשר מכירת כרטיסים מוקדמת כך שמי שמגיע ראשון נכנס ראשון
  • המקום מוגבל מבחינת מקומות ישיבה, אולם הוא יכול להכניס בנוסף גם כמות די גדולה של אנשים בעמידה

 

ואפילו יש הזמנה רשמית לאירוע, שגם מאחוריה יש אנקדוטה. הדימוי שמופיע בהזמנה הגיע כמובן מעודד עזר. כל מי שעסק פעם בתהליך הדפוס יודע שכשמכניסים עבודה חדשה למכונת דפוס עושים כל מיני טסטים על דפים ישנים עד שמכיילים את הצבעים, ולפעמים כל הנסיונות נעשים על אותם דפים כדי לחסוך בנייר. כך, דימויים מודפסים על גבי דימויים, והתוצאה כמובן לא צפויה. במקרה הזה קשה לפספס – מה שמופיע בהזמנה הן עבודות של עודד אחת על השנייה, שהודפסו במהלך הדפסות הכיול של קטלוג התערוכות שלו שנפתחו בחודש שעבר בברזיל (קליק על ההזמנה יפתח אותה בגדול).

הנה ההזמנה

תגובה אחת

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden