כל מה שחשוב ויפה

Typespotting.JFA: בואו לגלות את המטמון הטיפוגרפי של יפו

העיר מלאה בהם – ברחובות, בכיכרות, על שלטים, על חלונות ראווה – כל מה שצריך זה להרים את העיניים ולשים לב. Typespotting.JFA הוא אירוע תחרותי בסגנון "חפש את המטמון" שיתקיים ברחובות יפו, פתוח לכולם – קטנים עד גדולים.

מתי? איפה? כמה?

יום שבת 2.6.2012 מהשעה 14:00, זינוק בשעה 15:00 בדיוק בנמל יפו, מחסן 2 (ליד הקונטיינר). המשחק יימשך שלוש שעות לכל היותר. ₪20 למשתתף, להשתתפות יש להירשם מראש באתר

על האירוע

Typespotting הוא אירוע אורבני תחרותי המתקיים בכל פעם באזור אחר של תל אביב. המשחק הראשון התקיים במאי 2011 בלב ת"א, והשתתפו בו 15 קבוצות מתחרות בנות 2-3 חברים. המשחק השני התקיים באוקטובר 2011 לאורך רח' בן יהודה והתחרו בו 15 קבוצות גם כן. המשחק השלישי יתקיים ב-2 ביוני 2012 ביפו, ויוזנק מרחבת הנמל. הקבוצה שתחזור ראשונה תזכה בסדנה יומית מתנת בעלי המלאכה! הקבוצות שיגיעו למקומות השני והשלישי יזכו בסדנת הדפס טיפוגרפית מיוחדת בבעלי המלאכה. בנוסף יחולקו פרסי בונוס מיוחדים! המשחק נערך בשיתוף עם קבוצת העיצוב ארבע וחמישה, סדנת בעלי המלאכה וחנות הספרים המגדלור. במסגרת האירוע תוקם במתחם הנמל typestore – חנות פופ-אפ שתמכור פונטים, ספרים ומוצרי עיצוב טיפוגרפיים.

על היוצרים והמארגנים

עופר להר ומאיר סדן למדו יחד בבצלאל, עברו לתל אביב ותמיד אהבו להסתכל על שלטים ישנים ומיוחדים. את הרעיון למשחק ייבאו, איך לא, מאמריקה – שם במסגרת כנס שנתי לעיצוב אותיות נערך משחק דומה. מתוך אהבה והערכה לאוצרות הטיפוגרפיים ההולכים ונמוגים של תל אביב, התאימו השניים את המשחק לטמפרמנט הישראלי: קצר יותר, מהיר יותר ובעיקר – תחרותי יותר.

המשחקים פתוחים לכולם – לקטנים ועד לגדולים, לאלה שיש להם ידע בעיצוב ואמנות וגם לאלה שאין להם מושג, לאלה שמכירים את יפו מקרוב אך גם לאלה שרק יודעים את הדרך לאבולעפיה… אתם מוזמנים להגיע ולגלות את העיר מחדש.

פרטים והרשמה באתר

 

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden