כל מה שחשוב ויפה

פורטפוליו לייב צרפת-חולון

בשבוע הבא יתקיים שבוע העיצוב חולון 2013. במרכזו של השבוע עומדות תערוכת המחווה ללאה גוטליב במוזיאון העיצוב חולון "הגברת עם החרציות", תערוכות עיצוב בגלריות העירוניות ופעילויות עיצוב אינטראקטיביות פתוחות לקהל הרחב ברחבת המוזיאון. כמו כן יתקיימו מפגשים בינלאומיים בין מעצבים ישראליים ומנהלי מוסדות עיצוב מצרפת, אוסטריה ואסטוניה ויושק פרויקט "תעשייה מאמצת עיצוב" בשיתוף איגוד תעשיות הריהוט.

ומה עוד? בין שלל האירועים, המפגשים, התערוכות והפרויקטים, אני שמח לספר שיתקיים גם מפגש פורטפוליו לייב צרפת-חולון.

במסגרת שבוע העיצוב יכונן לראשונה פורום העיצוב צרפת ישראל. המשלחת מצרפת תכלול מנהלי מוסדות ואירגוני עיצוב מתחומים שונים כמו גם מעצבים מובילים בתקשורת חזותית ועיצוב מוצר. במפגש יהיה אפשר ללמוד על סצינת העיצוב העכשווית בצרפת, להבין קצת יותר איך מתנהלים העניינים בצרפת מבחינת היחס בין המעצבים למוסדות התרבות ולהכיר את האנשים הרלבנטים מאחורי הקלעים.

כמו כן, יצא שהיום (!) אני טס לשבוע לצרפת, לבקר בביאנלה לאמנות ועיצוב של סנט אטיין ולהיפגש עם מעצבים ומנהלי מוסדות נוספים בפריז (קשה, אני יודע…). כך, שתוכלו לשמוע ממקור ראשון חוויות וסקירה ממצה של הנעשה בעולם העיצוב הצרפתי.

במפגש, שיתקיים ביום חמישי ה-28 במרץ בשעה 18:00, ישתתפו:

רנה ז'אק מאייר – מעצב, מנהל יצירתיות וייצור ב- Sevres – Cite de Laceramique, והמנהל הראשי של שבוע העיצוב Designer's Day בפריז
פטריק גייגר – מנכ"ל מרכז עיצוב בין לאומי 'Le Lieu unique' בנאנט
סטפן סימון – סמנכ"ל תפעול, Le Lieu du Design
ז'אן פייר בלן – מנכ"ל של Villa Noailles, מרכז לעיצוב, אופנה, אדריכלות, אמנות וצילום

לפני המפגש ואחריו יתקיימו פעילויות רלבנטיות נוספות בספריית החומרים ובסינמטק חולון, וככלל זו הזדמנות טובה לבקר בשבוע העיצוב, בתערוכת המחווה ללאה גוטליב ועוד. נתראה בשבוע הבא!

ISRAEL_FRANCE_DESIGN

*כוכבית מייצגת שדות חובה

פורטפוליו באינסטגרם

עקבו אחרינו
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden