כל מה שחשוב ויפה

שעת עיצוב 12: ניר מאירי ואלון ברייאר

המפגש ה-12 בסדרת המפגשים שעת עיצוב יתקיים ביום שלישי 07.05 בשעה 20:00, בהשתתפות המעצב התעשייתי ניר מאירי והמאייר אלון ברייאר. המפגש יתקיים במתחם מעצבים בעיר, רחוב בצלאל 7, ירושלים

 

jdc_inv_12_final

ברייאר, בן 29, בוגר מסלול איור במחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל משנת 2010. הוא מאייר במגוון טכניקות וסגנונות על הציר שבין הדיגיטלי לידני. מאז סיום לימודיו הספיק לאייר הרבה פורטרטים בעיתונות המקומית, לזכות בתחרות בינלאומית לעיצוב פוסטרים ולהציג עבודות בתערוכות איור שונות. עבד כחצי שנה כארט דירקטור במשרד הפרסום אדלר חומסקי ובשנה האחרונה הוא עובד כמאייר ראשי בסטארט אפ ישראלי בשם שייקר.

מאירי הוא בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי בצלאל (2007) ותוכנית המצטיינים של כתר – דיויז'ן. משנת 2009 הוא הבעלים של סטודיו לעיצוב מוצר המציע מגוון של עיצובים ושירותי עיצוב. ההשראה לחלק ניכר מן העיצובים לקוחה מן הטבע, החומרים נבחרים בקפידה כאשר המוצרים הסופיים שומרים על קו נקי וייחודי. מאירי עצב מוצרים עבור חברות מקומיות ובינלאומיות במגוון דיסציפלינות עם דגש על איכות ואסתטיקה. המוצרים שלו נמכרים הן ביצור נרחב על ידי חברות מסחריות והן במהדורות מוגבלות בגלריות בארץ ובעולם.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden