כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים בחודש ינואר - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

מיטת הזרע של ענבל הופמן

"מיטת-זרע" (seedbed) הוא שמה של תערוכת היחיד של היוצרת הבינתחומית ענבל הופמן, שתפתח ב-17/10 בגלריה P8, יהודה הלוי 79 תל אביב (אוצרת: נעמי אביב). בתערוכה יוצגו שלוש סדרות של עבודות שנוצרו בשנה האחרונה ובכולן מפכה חווייה של עונג אסתטי, הקפדה ועמלנות. התערוכה כוללת מיצבי פיסול, וידיאו וצילום. לצורך עשיית התערוכה יצרה  הופמן מנבטה ביתית ובה הציבה מצלמה מושהית המתעדת את אירועי הגן: תהליכים של נביטה, צמיחה ועד לנבילה מחליפים אצלה פרקטיקות שגורות של רישום, ציור ופיסול ומהווים המחשה בזעיר אנפין של פלא הבריאה.

window garden 1

עצם יצירתו של מרחב נביטה פיזי מצמיח מטבעו שפע של משמעויות. מיטת הזרע של הופמן מהווה אתר המתמצת את החוויה הפוסט מודרנית ואת יחסיה המורכבים עם הטבע בכלל ועם האידיאה של הגן. רעיון הגן תמיד קיפל בתוכו דחפים אוטופיים של בריאה, יצירה ועיצוב. השימוש בפרקטיקות של גינון והנבטה בסטודיו של האמנית מאפשרים לחקור ולאתגר רעיונות כמו חלל, זמן ומקום. המנבטה שיצרה  הופכת לשדה וכל התרחשות זעירה בתוכו מעוררת רגש עז, בהדגימה מחדש את אקט הבריאה. לצד המעקב המתועד ותוצריו יוצגו מיצבים פיסוליים שמרחיבים את הדימוי של נרקיס וניחנים באסתטיקה שברירית ומעודנת.

 

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden