כל מה שחשוב ויפה

NO MEANS

פורטפוליו News: לפני כמה חודשים פנתה Mooooon Publishing (הוצאת מגזינים עצמאית ממדריד) למארגנים של לה קולטוראיתי בלאיש ודר רותם – על מנת שיקחו חלק בפרוייקט Last stop that town. במסגרת הפרויקט ההוצאה מתמקדת בכל פעם בעיר אחרת בעולם ומוציאה לאור עשרה מגזינים בשיתוף עם עשרה אמנים מקומיים. בלאיש ורותם התבקשו לאצור מגזין אחד מתוך העשרה שבו יציגו את לה קולטור באמצעות תשעה אמנים מקומיים מבטיחים. השקת הפרוייקט תתקיים ביום חמישי ה-27/2 בשעה 19:00 בגלריה מזא"ה 9, תל-אביב-יפו.

nomeans

מון פאבלישינג היא הוצאת מגזינים עצמאית המתמקדת בהפקת מגזינים לאמנים צעירים. היא הוקמה ב-2012 ע"י רוברטו וידאל (ספרד) ומאיה כהן (ישראל), זוג מעצבים גרפיים המתמחים בעבודה למוסדות אמנות ותרבות ובעיצוב אדיטוראלי. ההוצאה פועלת מתוך אהבה לדפוס, לנייר, לאמנות, לאמנים, ולקהל שאוהב את אותם הדברים. הפרוייקט האדיטוריאלי הראשון של ההוצאה, last stop that town_madrid, התחיל בספטמבר 2012 בזמן שהות אמן משותפת של הזוג, בחסות המוזיאון המדרידאי מאטאדרו מדריד, השוכן בעיר מגוריהם של הזוג. הפרוייקט מנסה לתעד את חיי היצירה בעיר דרך האמנים המקומיים שחיים בה וליצור מעין דיוקן של עיר דרך הוויה המקומי.

את הנושא שבחרו בלאיש ורותם – NO MEANS – הם מסבירים כ״חוסר אמצעים, יצירה צעירה, עכשווית, טריה, הבוחנת חומר ותקציב, כאקט של יצירה, כמניע של יצירה, כאמצעי ליצירה״. תשעת האמנים שבחרו הם KLONE, הילה לביב, יערה צח, נדב ברקן, אפיק נעים, איגור טפיקין, תמר לוינסון, סיוון דיין, גילי רון ושיר כץ, ובתערוכה ימכרו יצירות האמנים במחירים של עד 500 ש״ח, ובנוסף ימכרו גם המגזינים של הפרוייקט.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden