כל מה שחשוב ויפה

פורטפוליו לייב X סניק פיק במנשר

שלושה מפגשים בסדרה פורטפוליו לייב יתקיימו בשבוע האיור 2014. המפגש הראשון – שיתקיים ביום ראשון ה-25/5 בשעה 20:00 במנשר (דוד חכמי 18) – יוקדש להצצה אל מאחורי הקלעים של העבודה של שלושה מאיירים – ופרוייקטים – נפלאים. על האוצרות והקונספט של המפגש אחראית המאיירת אלה כהן, שארגנה מפגש דומה של סניקפיק בשנה שעברה.

ומה בתוכנית:

מרב סלומון תדבר על הבריכה שיצא בהוצאת בוקימן ועל פרויקט ההמשך שלו שעליו היא מסיימת לעבוד בימים אלו (!!!)
אסף בן ארוש ישוחח על תהליך העבודה על הקליפ ״כמו שלכת״ של נפתלי קון ועל איך זה להיות מאייר שהוא גם אנימטור
צח וינברג, הצעיר בחבורה, יספר על הרומן הגרפי needles and dust שהוציא במהדורת אייפד, ומבוסס על פרויקט הגמר שלו בבצלאל מהשנה האחרונה (בראש הפוסט אפשר לקבל הצצה לתהליך העבודה שלו)

המפגש יתקיים בסיום אירוע הפתיחה של התערוכה הוצא מהקשרו, שתוצג במנשר במסרת שבוע האיור. בתערוכה יוצג האיור כיצירת אמנות העומדת בפני עצמה ומאפשרת מבט חדש על האיור כיצירה עצמאית.

מרב סלומון. הבריכה

מרב סלומון. הבריכה

line

למעקב אחר כל העדכונים, הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פורטפוליו
ליחצו כאן להורדת מפת האירועים (קובץ pdf)

line

 YouTube Preview Image 

*כוכבית מייצגת שדות חובה

תגובה אחת

  1. גיא גרניט

    לצערי האייפד 1 שלי כבר לא סוחב דברים כאלה, אבל זה אולי המקום לצטט את התגובה של ליאור צור ב"בלוג איור" לאפליקציה של צח:
    "הוא משתמש בצורה מופתית ומחוכמת במרחב הצבעים של מסך דיגיטלי, אשר גדול יותר ממרחב הצבעים של פרינט. למשל, ברוב הפאנלים הצבעים יחסית מתונים ומתאימים לפרינט, ופתאום מבליחות להבות בצהוב זרחני, מה שאפשרי רק במסך דיגיטלי.

    גם פעולת הדפדוף שבטאבלט היא מחוכמת ולפעמים מבליטה חורים בדף, או דפדוף שמעביר רק פאנלים מסוימים, וכו' – כלומר גם כאן יש התכתבות בין המדיום הדיגיטלי (שמאפשר את כל התנועות, האנימציות, בעצם) לבין המדיום הפרינטי (שממנו משאילים את פעולת הדפדוף הבסיסית). בקיצור, התכתבות מבריקה בין פרינט לדיגיטל.

    פרויקט גמר שעושה משהו קונספטואלי מעניין עם המדיום, וזה הישג לא טריוויאלי בשביל פרויקט גמר, אפילו לא כאלו של אינטראקטיב (לדעתי)"

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden