כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

״מסיגי גבול״ ו״גוף עבודות״: שתי תערוכות חדשות בבית בנימיני

פורטפוליו News: שתי תערוכות חדשות יפתחו בבית בנימיני ביום חמישי 13.11. האחת – מסיגי גבול, תערוכת יחיד של מקס אפשטיין, אוצרת: טלי כהן גרבוז. 13 חתולים בחלל הגלריה, לכל אחד תנועה והבעה משל עצמו, כל אחד מהם מקיים אינטראקציה שונה עם האחרים, או מתעסק בעצמו כאילו קיומם של האחרים אינו נוגע לו. העבודה מצביעה אל המאוים, הטמון בתת-ההכרה של התרבות האנושית משחר ימיה.

2-invitations_2

השנייה – גוף עבודות. משתתפות: אורלי אלאונורה אדלביץ, נעה ארד יאירי, רונית ברנגה, בתיה מלכה ודורי שכטל זנגר. אוצרת: שלומית באומן. פיסול דמויות קרמי עכשווי מזמן לנו אפשרות לבדוק את השינויים שחלו בין הפיגורינות מפורצלן של המאה ה-18 באירופה ובמזרח אסיה ובין ימינו מבחינת דימויי גוף, הסיטואציה והסיפור שהן מספרות, החומריות שלהן, התפיסה המגדרית וההתבוננות הביקורתית על החברה בה אנו חיים היום. בניגוד לגישה המקובלת לפיה מוצבות הפיגורות של כול אמנית בנפרד התערוכה ״גוף עבודות״ היא מיצב, שבו מוצבות הפיגורות של חמש האמניות כמכלול שלם של עבודות ויוצרות באמצעות כך מערך של יחסים. באמצעות גישה זו פורצות הפיגורות את בדידותן הנצחית ומייצרות מבט שונה גם בינן לבין עצמן וגם בינן ובין הצופה.

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden