כל מה שחשוב ויפה

אתה נמצא כאן!

אני לא יודע מאיפה להתחיל בכלל לספר על אתה נמצא כאן.

אולי לשלוח אתכם קודם כל לעמוד ההדסטארט של הפרויקט (כי יש לכם הזדמנות לקחת בו חלק רק בשלושה שבועות הקרובים, עד ה־15.1, וכדאי למהר).

או אולי להגיד שזה הפרויקט הכי כיפי שהייתי מעורב בו בשנים האחרונות. אולי לספר שזה הפרויקט הכי מגניב שיזמתי אי פעם. אולי להודות ליקום, למזלי הטוב ולאנושות על האפשרות ליזום כזה פרויקט מלכתחילה. אולי לספר כמה כיף לעשות משהו רק כי כיף, לא כי חייבים, לא כי מישהו אומר לך מה לעשות, לא כי אין ברירה, רק כי בא לך וכי אתה יכול. אולי להודות על כך שהיה לי שותף מהמם כל כך כמו גיאחה, שאם זה היה אפשרי מעכשיו הייתי עושה פרויקטים רק איתו (!). או אולי פשוט להשוויץ ברשימת המשתתפים המדהימה בכתב העת החד פעמי שיצרנו בחודשים האחרונים:

מאיירים: אלון ברייאר, אסף חנוכה, גבריאלה ברוך, טל גרנות, יונתן פופר, ירמי פינקוס, מורן ברק, מרב סלומון, ניב תשבי, עומר הופמן, קרן תגר, שחר בכור, שרי כהן, תומר חנוכה
כותבים: אביבית משמרי, ארנה קזין, גיא חג׳ג׳, ורדית גרוס, יגאל סרנה, יוני רז פורטוגלי, כנרת רוזנבלום, נעה ידלין, נעם גלברט, עודד וולקשטיין, עמית לוי ועדי שעיה, עמרי הרצוג, ענבל מלכה, רועי רוטמן, שאול אמסטרדמסקי

ואולי פשוט להראות את השער המהמם שאייר יונתן פופר עם הלוגו ההורס שעיצב חן מכבי:

שער אתה נמצא כאן

אבל אולי פשוט צריך להתחיל את הסיפור מהתחלה.

בקיץ האחרון נסע גיא – העורך והבעלים של בלוג המוזיקה עונג שבת – לטקסס ולקליפורניה, ופרסם במהלך הנסיעה יומן מסע בחשבון האינסטגרם שלו. במקביל למסע של גיא טיילתי אני בצפון מזרח קנדה: בניופאונדלנד, בנובה סקוטיה ובטורונטו. לעומת גיא, אני גזרתי על עצמי התנזרות מהעולם הדיגיטלי: לא בדקתי מיילים, לא נכנסתי לאינטרנט ולא העלתי תמונות לאינסטגרם (למרות הפיתוי).

בפעמים הבודדות שבכל זאת בדקתי מה יש לעולם להציע – דאגתי להתעדכן בפיד האינסטגרם של גיא. לא היה שם שום דבר חשוב במיוחד, התמונות לא תיעדו בהכרח נופים עוצרי נשימה או מאורעות חשובים, ולמרות השוני בין טקסס לניופאונדלנד, ובין קליפורניה לנובה סקוטיה, הרגשתי שאת הטקסטים של גיא יכולתי להעתיק כמעט בלשונם לפיד האינסטגרם שלי.

כשחזרנו גילינו – כמו כל מי שיצא אי פעם למסע – שמשהו השתנה לנו בפנים, וכך צץ הרעיון להוציא לאור פרויקט חד פעמי בנושא, מסעות, חו״ל ותיירות. פנינו לכמה מהכותבים והמאיירים הכי מוכשרים שאנחנו מכירים והזמנו אותם להשתתף במגזין חד פעמי שעוסק בדברים שקורים לך כשאתה יוצא לכמה זמן מהמקום שלך ומבקר במקום זר. למגזין הזה יהיה רק גיליון אחד. הוא יודפס במספר מוגבל של עותקים, יימכר רק בהדסטארט במשך שלושה שבועות (עד ה־15.1.2015) במחיר של 25 שקלים (!), ואז ייעלם.

בדיוק כמו חופשה טובה.

הטקסטים שנכנסו למגזין הם לא בהכרח טקסטים רגילים, שמורכבים מפסקאות. יש כאן יומני מסע אינסטגרמיים, קומיקס, מכתבים, סיפורים ממקומות סודיים ועוד הפתעות. וכן – גם טקסטים מגזיניים קלאסיים. גם המקומות שאליהם תגיעו במגזין הזה הם לא חלק מחופשת הקיץ הרגילה של רומא-פריז-לונדון: יותר כמו נאפולי, איסלנד, טקסס, דנמרק, ניו זילנד, תאילנד ו־ונציה.

כל מי שערך, כתב או אייר באתה נמצא כאן עשה את זה בשביל הכיף, והכסף שאנחנו מבקשים מכם עכשיו נועד רק כדי לכסות את עלויות ההדפסה והמשלוח בדואר. במילים אחרות: יצרנו את המגזין הכי מעניין שאנחנו יכולים, ועשינו כל מה שיכולנו כדי שתוכלו לקבל אותו הביתה כמה שיותר מהר ובמינימום כסף.

בעמוד ההדסטארט שלנו יש עוד מלא מידע על המגזין ועל כל מי שמשתתף בו, עמודים לדוגמה וכל מיני תמורות כיפיות שתוכלו לקבל אם תחליטו לקחת חלק במסע הזה. אם ייאסף מספיק כסף, המגזין שלנו יהפוך להיות המגזין שלכם, וכל אחד מכם יקבל עותק הביתה. אם לא – לא תחויבו, והמגזין הזה יישאר במגירה שלנו לנצח… לא חבל?

*כוכבית מייצגת שדות חובה

תגובה אחת

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden