כל מה שחשוב ויפה

חברת רגבה מציגה ״מעצבים מכאן״: קול קורא

פורטפוליו News: לקראת חודש העיצוב הישראלי בחברת המטבחים רגבה, תקיים החברה בשיתוף עם יזמי העיצוב גיל רויטר וגלית רייסמן את פרויקט מעצבים מכאן – שני אירועי תוכן ומכירות ראשונים מסוגם, שיתקיימו בסניפי חיפה ובאר שבע, ויחשפו עיצוב ישראלי מקורי ואיכותי. האירוע הראשון יתקיים בסניף חיפה, רגע לפני חג הפסח, בתאריכים 22–23–24 במרץ. האירוע השני יתקיים בסניף באר שבע, בסמוך ליום העצמאות, בתאריכים 12–13–14 באפריל.

Neutra style

Neutra style

באירוע ייהפכו חנויות רגבה (למשך שלושה ימים בכל פעם) למתחם מכירות של מעצבים ישראלים מתחומי העיצוב השונים (עיצוב מוצר / עיצוב לבית / עיצוב אופנה / טקסטיל / צורפות). המטרה היא לחשוף, לקדם ולהעלות את השיח על יצירה ישראלית גם מחוץ למרכז הארץ ולהציג את תמיכתה של חברת רגבה בייצור מקומי ואיכותי בפרויקט מסוג זה. מדי יום יציגו וימכרו את מוצריהם במתחם 5-7 מעצבים ישראלים, תחת קונספט ראשי אחד: צבע וטקסטורה; חומר וצורה; פונקציה ושימושיות.

שעות הפעילות במתחם הן מהשעה 10:00–20:00. בשעה 12:00 ובשעה 17:00 בכל אחד מימי המכירות יתקיים HAPPY HOUR בן כחצי שעה, שיכלול מרענן אלכוהולי, כיבוד קל וסיבוב היכרות עם המעצבים. כל מעצב יוכל לבחור אם להציע הנחה מיוחדת על מוצר מסוים באותו הזמן. המעצבים אחראיים להובלת המוצרים למקום, למערכת סליקה, שקיות ואריזות ובמידת הצורך גם לאמצעי תצוגה נוספים (באישור ובתיאום מראש).

ביום השלישי והסוגר של כל אירוע, בשעה 19:00, ייערך מפגש אינטימי בן שעה בהנחייתם של רויטר ורייסמן, שיכלול שיח ופרזנטציות שילוו את הקונספט הראשי של אותו היום. למפגשי הנעילה יגיעו עד 50 משתתפים בהרשמה מראש בלבד.

לכל אחד מהאירועים יוזמן קהל מקצועי של אדריכלים ומעצבי פנים, עיתונאים, בלוגרים, שוחרי עיצוב והקהל הרחב של חברת רגבה. האירוע כולו ילווה ויסוקר ע״י משרד יחסי הציבור שרי ישראלי במדיה הכתובה וברשתות החברתיות, ויזכה לחשיפה בלעדית ורחבה בפלטפורמה הדיגיטלית Redesign של חברת רגבה, שיציגו את פרופיל כל המעצבים המשתתפים באירוע. נוסף על כך, יודפס ברושור של משתתפים לפרויקט, שיכלול את שמות המעצבים, לוגו, מידע קצר על כל מעצב ופרטי התקשרות.

Yahalomis: רועי יהלומי וטל הדר

Yahalomis: רועי יהלומי וטל הדר

מעצבי טקסטיל, צורפות ומוצר מוזמנים להגיש מועמדות ולציין העדפה של עיר (ניתן כמובן להשתתף בשני האירועים לקבלת חשיפה לקהלי יעד רחבים יותר). יש להגיש מועמדות עד לתאריך 15.2.15. ביום זה יתקיים אירוע בחנות הדגל של רגבה בבני ברק לחשיפת והצגת הפרויקט לפני קהילת המעצבים.

להרשמה ופרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם:
גיל רויטר: 054-9727290, [email protected]
גלית רייסמן: 054-8141499, [email protected]

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden