כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים בחודש ינואר - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

אלפבית של בחירות

פורטפוליו News: אלפבית של בחירות, תערוכת עיצוב מיוחדת לשבוע הבחירות לכנסת־העשרים, ביוזמה של אאא, תפתח ביום חמישי ה-12/3 בגלרית החדר (גוטליב 11, תל אביב).

ק - קובי פרנקו, 2015 | רשימת הקומוניסטים, מעצב לא ידוע, 1949

ק – קובי פרנקו, 2015 | רשימת הקומוניסטים, מעצב לא ידוע, 1949

בשבועות האחרונים עמלו חברי אאא יחד עם 22 יוצרים – מתחומי העיצוב הגרפי, איור וטקסטיל – על תערוכה מיוחדת לכבוד שבוע הבחירות לכנסת־העשרים. 22 משתתפים, מ־א׳ ועד ת׳, קיבלו כרזה ישנה של מפלגה שכבר לא קיימת – לפי האות של השם הפרטי שלו/ה. הם התבקשו ליצור כרזה חדשה בהשראת הכרזה של האות שלהם – לתת לכרזה הישנה אינטרפטציה חדשה ולהתכתב איתה. המשתתפים יכלו לבחור להתייחס למסרים של הכרזה, לאות שהיא מייצגת, לשפה הגרפית, למפלגה שעל הכרזה, או בכלל לתחושות ולאסוציאציות הפרטיות שלהם. הם קיבלו חופש יצירתי לעשות ככל העולה על רוחם, אך ההנחיה היתה לכך שהם ישתמשו בצבעוניות של הכרזה המקורית גם בכרזה החדשה.

ז - זאב אנגלמאיר, 2015 | הפנתרים השחורים - מעצב לא ידוע, 1973

ז – זאב אנגלמאיר, 2015 | הפנתרים השחורים – מעצב לא ידוע, 1973

רשימת המציגים, לפי סדר א״ב: 
איציק רנרט, בן בנחורין, גיא טמם, דוב אברמסון, הטייס, ולדה קירילוב, זאב אנגלמאיר, חובב אופנהיים, טלי בקשי, ירום ורדימון, כרמל גילן, להב הלוי, מרב סלומון, נדב ברקן, ספי פישר, עמית שמעוני, פאולה שר, צילי פינס, קובי פרנקו, רוני אדרי, שחר קובר, תמרה אפרת

אוצרות והפקה: אברהם קורנפלד, לימור יוסיפון-גולדמן
אירוע הפתיחה: 12/3 בשעה 20:00; 
מוזיקה: גיא חג׳ג׳
, בירה מכבי, נשנוש, אנשים, עיצוב
יוצרים נוספים שיציגו בערב הפתיחה: טל בלטוך, ניל כהן, קרן תגר, יוסף באו, גל שקדי

ש - שחר קובר, 2015 | העולם הזה​​ - כוח חדש, מעצב לא ידוע, 1965

ש – שחר קובר, 2015 | העולם הזה​​ – כוח חדש, מעצב לא ידוע, 1965

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden