כל מה שחשוב ויפה

גליון שביעי למגזין Re-Feel

פורטפוליו News: השקת הגליון החדש של מגזין האמנות Re-Feel, תתקיים בחלל ״החנות״ (העליה 31, תל אביב) ביום ה׳ ה-12/3 בשעה 20:00. Re-Feel הוא מגזין אמנות נסיוני במהדורה מוגבלת, שמשנה את הפורמט, הגודל והקונספט בכל גליון. כל עותק הוא ייחודי: לגליון מוזמנים כ-15 אמנים שכל אחד מהם יוצר 50 עבודות, שנכרכות כך שכל גליון מורכב מעבודה אחת של כל אמן.

שיר יפת

שיר יפת

נושא הגיליון הנוכחי הוא לוח שנה, לכאורה. הלוח מתחיל בחודש אפריל 2015 ומסתיים באפריל 2016. לא מצוינים בו אף מועד, חג, או אירוע כלכלי, וארגונו הבסיסי אינו מתיימר לסמן את הדת או את המדינה שלו הוא מיועד. 
כל אמן קיבל 50 עותקים בגודל A3 לתקופת עבודה של שלושה חודשים של החודש בשנה שאותו בחר. מלבד הגבלות הפורמט קיבלו האמנים חופש פעולה מוחלט. 

התוצאה היא לוחות שנה שמורכבים מ-13 עבודות מקוריות כל אחד.

הגיליון חותר תחת המושג המוכר של לוח השנה: כלי מוסדי שאמור לייצר סדר חברתי. בגיליון calendars חסר התוכן הממסדי, ונוספות עבודות אמנות שהן פרשנות אינדיוידואלית למסורת לוחות השנה.
במקום לוח שנה כמכשיר נפתח צוהר להתבוננות חדשה בחודשים החולפים, ובאותה מידה גם באמנות עצמה, כיצד היא מסתגלת לאילוצים, ומכופפת אותם למטרותיה.

Calander-invite

האמנים המשתתפים: יואב וינפלד, טל גלעד, עלינא דקל, חגי אולריך, יסמין חסידים, ליאור ווטרמן, שיר יפת, נדב בן-נון, מיכל מקרסקו, קרן דונדה, אלמה מיה הדס, טל אלפרשטיין, שירי טרקו, אורי טוכמן, דניה ויינר. בערב ההשקה יהיה אפשר לעיין בגליונות, לרכוש עותק, ולצפות במיצגים מאת ליאור אופיר, טל אלפרשטיין, שירי טרקו ובהופעת בכורה של הצמד המוזיקלי יסמין חסידים ועוז מלול.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden