כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לפורטפוליו

ספרו לנו על פרויקטים חדשים ומלהיבים. ליצירת קשר ולפרטים נוספים – hi@prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

FEED/ME: כמה שווה רעיון?

פורטפוליו News: בדיוק שנה אחרי התערוכה הקודמת, ״FEED/ME״ – תערוכת הפופ.אפ המיוחדת של סטודיו MISHMAACOOL של אוהד בנית – חוזרת בפעם השניה עם מוצרים חדשים לצד השאלה ״כמה שווה רעיון?״, בתאריכים 30/4-2/5 ב״קרקע פוריה״, גורדון 26, תל אביב.

IMG_8650

בימים אלו כל אחד ואחת מאיתנו מחפש מוצר שיקשט את הבית הקבוע שלנו או את הדירה המתחלפת שבה אנו חיים, אבל חשוב לנו שהמוצר יהיה מצד אחד יפה וירגש אותנו, ומצד שני שתהיה לו פונקציונליות; אבל בעיקר שיהיה למוצר סיפור, ואם אפשר שיהיה אישי. מוצר שילך איתנו יד ביד לדירה הבאה ולזו שאחריה, ואולי יום אחד אפילו יגיע לידי הילדים שלנו שיתרגשו מהיופי והסיפור שלו כמו שאנחנו התרגשנו. בדיוק בשביל זה החלטנו שזה הזמן לעוד תערוכה.

בתערוכה, שתימשך שלושה ימים, יציג בנית את עבודותיו על הקו שבין אמנות ועיצוב, בין הפרקטי לקונספטואלי. בין המוצרים השונים יוצגו גופי תאורה מיוחדים, מתלים, עיצוב קונספטואלי לבית ושולחנות מיוחדים בהשראת צילומים של איתי בנית (אחיו של אוהד). אוהד יחשוף את מחירי חומרי הגלם של הפריטים המעוצבים ויציג איך לדעתו ניתן להפוך האנד מייד של פריטי ONE OF לסוג של מאס פרודקשן במהדורות מוגבלות, וגם ישיק את האתר החדש ומחודש שלו.

IMG_8729

הקונספט ״כמה שווה רעיון״ הוא חלק משיטת המכירה המיוחדת של בנית, שתאפשר לקונים לראות את מחירי חומרי הגלם לפרטיה ומרכיביה השונים, את זמן העבודה, ושאר הוצאות במעין תפריט, ותבקש מהם להעריך בעיניהם כמה שווה רעיון? – מה שעומד מאחורי כל פריט ופריט. כך יוכל כל לקוח לרכוש את המוצרים לפי האידיאולוגיה שלו ולפי אמות המידה ותמחור הרעיונות והעיצובים. השיטה הזאת מייצרת שיח בין האמן/מעצב לבין הלקוח ומעלה שאלות מאתגרות על עיצוב, אמנות וקונספט. לאחר תהליך אישי של כל לקוח ולקוח (אי נעימויות מלוות בשאלות מעניינות) תוכלו לרכוש לעצמכם פריט מרגש במחיר שאתם מציבים לעצמכם, כאשר הסכום לא יפחת מעלויות המוצרים השונים המפורטים בתפריט המרכיבים של כל מוצר.

30.04 | חמישי | 20:00-23:00: פתיחה חגיגית עם תקלוט של די.ג׳יי אורן מרזם.
01.05 | שישי | 11:00-17:00: תקלוט של נדב נאמן.
02.05 | שבת | 12:00-22:00: אירוע סגירה עם הופעה מיוחדת של סיון טלמור.

IMG_8737

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden