כל מה שחשוב ויפה

השקת מעבדת הנייר של נווה שכטר ולצאת מהקופסא

פורטפוליו News: נווה שכטר פותח את שעריו במסגרת אירוע בתים מבפנים שיתקיים בתאריכים 14-15 במאי בתל-אביב. במהלך האירוע ישיק המרכז ביום שישי ה-15/5 בין השעות 11:30-15:00, ביחד עם עמותת לצאת מהקופסא, את מעבדת הנייר, בהשתתפות המעצבות והמאיירות תמר דברת, רחלי שלו ומירב פלג. כל אחת מהן תשיק מותג חדש על טהרת העולם הקונספטואלי של הנייר.

מעבדת נייר1

מעבדת הנייר מארחת מעצבים ואמנים העובדים ויוצרים עם נייר, כצעד ראשון להפיכת המקום למרכז מוביל בתחום העיצוב בנייר. במסגרת זו, שלוש מעצבות ומאיירות צעירות בעלות מחויבות ליצירה ודיאלוג עם החברה שבה הן פועלות לטובת מחקר ויצירה חדשה, קיבלו בנווה שכטר חלל עבודה לתקופה של שנה ומרחב לחשיבה, בנוסף למפגש עם תכנים של הגות ופילוסופיה יהודית. המעצבות נהנות מהליווי של הצוות בנווה שכטר, כמו גם קבלת כלים לפיתוח עסקי, הרצאות, סדנאות וליווי צמוד של הצוות של עמותת לצאת מהקופסא.

פירות מעבדת הנייר יבואו לידי ביטוי בדמות תערוכות ופעילויות שיתוכננו במיוחד במהלך השנה בנווה שכטר, הסובבים כולם סביב עולם הנייר – תערוכה במסגרת שבוע האיור, תערוכות עיצוב בנייר, אירועי מכירה של מוצרי נייר מעוצבים ועוד.

מעבדתי ניר8

כריות דגים - רחלי שלו

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden