כל מה שחשוב ויפה

PHOTO-MAKI בגלריה STA

פורטפוליו News: גלריה STA תארח את האמניות דניה ויינר ושירי טרקו באינסטליישן משותף, "PHOTO-MAKI", המתבסס על עולמות הפאנק, התרבות היפנית והמוזיקה האלקטרונית, החל מיום חמישי ה-28/5.

photo-maki1 photo-maki2

המיצב קושר בין תרבות הפאנק האמריקאית, המוזיקאי האקספרימנטלי היפני ריוצ׳י סקמוטו, ופרקטיקה של גנים יפנים מסורתיים, ויורכב מרישומים של גיבורי הארדקור פאנק שיונחו על הרצפה, מהדפסה של רישום קליגרפי בגובה ארבעה מטרים על קיר הגלריה, ומצמחי בר שנגנבו מאיזורים שופעי מים ובויתו בשביל ההצבה בגלריה. שלוש הסצינות שמותכות יחדיו הן סצינות נפרדות שהתרחשו בזמן ומקום אחרים, שאליהם אין לנו גישה: כצרכני תרבות, הקהל הישראלי מקבל הצצה להתרחשויות שמעבר לים (כמו גם להתרחשויות שקרו בעבר) בעיקר באמצעות הרשת. התשוקה האובססיבית אל האחר, אל הרחוק והבלתי מושג עומדת בלב התערוכה.

ההצבה המשותפת בחלל נבנתה בהשראת עקרונות של גן זן יפני. כך תוצע לצופה חווית טיול פעילה, שמדגישה את הצפת הדימויים והזמינות שלהם בעידן שנחווה על ידי קבצי JPG, כמו גם את השבריריות והזמניות שלהם. למבקרים בחלל תצפה הפתעה שתטיל בספק את היחס שלהם לעבודה הידנית הסיזיפית על רישום ותמתח את הגבול בין דימוי ובין הדריכה עליו.

גלריה STA, רחוב העליה 25, תל אביב
פתיחה : יום ה׳, ה 28.5.2015 שעה 20:00

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden