כל מה שחשוב ויפה

מילאנו 2015. סטודיו PRODUCKS

חודשיים לאחר שהסתיים שבוע העיצוב של מילאנו, המעצבים הישראלים מסכמים את החוויה, מספרים על ההכנות, ומתחילים לחשוב על השנה הבאה. מילאנו 2015 | פרויקט מיוחד


3268 3273

מי:

גיל שפי ויואב אבינועם מסטודיו PRODUCKS, שעוסקים בעיצוב מוצר וריהוט בעבור חברות בארץ ובעולם, ולאחרונה החלו לעסוק גם בעיצוב חללים מסחריים.

מה:

כחלק מהתערוכה המרכזית במרכז הירידים הצגנו כיסאות חדשים בשם FRANTZ שעיצבנו בעבור החברה האיטלקית TEKHNE. הכיסאות עשויים מעץ מלא מכופף, ומשלבים גב שעשוי מקש מסורתי או רשת פולימרית.

3287 3305

ההכנות:

הקשר עם ״טקנה״ נוצר שנה לפני כן, בשבוע העיצוב של מילאנו 2014. נוצרה כימיה טובה, למדנו את החברה ואת היכולות שלה, הבנו מהם לאיזה כיוון הם רוצים להתפתח. היה לנו רעיון לקחת כסא ולשנות את היחסים של רגליים-קושרת-מושב-משענת, ולאחר שהם ראו את ההדמיות הדברים זזו מאוד מהר: חודש לפני מילאנו ביקרנו במפעל לבחון את אב הטיפוס הראשון ולבחור חומרים וצבעים.

במילאנו:

השנה נבצר מאיתנו להגיע למילאנו – סיבות אישיות, טובות אל דאגה 🙂

לכן, כל האינפורמציה הגיעה אלינו מהחברה עצמה: התגובות לכסא היו מצויינות, ובימים אלו אנו עמלים על גרסה נוספת ומוצרים חדשים לקולקציה.

IMAG0067 IMAG0040

חודשיים אחרי:

בין אם מציגים משהו ובין אם נוסעים לראות החוויה של מילאנו היא תמיד טובה. בכל מקרה קשרים נוצרים רק מעבודה: יש מי שנוסע, ויש מי שנוסע לעבוד, ואת זה חשוב להבין ולעשות את ההפרדה. מאחר ואנחנו הצגנו תחת חברה אין לנו את היכולת להמליץ לכאן או לכאן. כמובן שלמי שיש את ההזדמנות לעבוד עם חברה שתציג את עבודותיו במילאנו או בכל מקום אנו ממליצים שייתפוס את ההזדמנות בשתי ידיים.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden