כל מה שחשוב ויפה

קול קורא: transforms

פורטפוליו News: גלריית נמל יפו מזמינה מעצבים להשתתף בפרויקט העוסק בנקודות המפגש בין אופנה, עיצוב ואמנות, תחת השם transforms. אחת לסוף שבוע, למשך חודש ימים, יתקיים אירוע מכירה ותוכן בגלריה; בכל סוף שבוע 10 מעצבים יציגו וימכרו את מוצריהם בגלריה תחת קונספט ראשי מוביל:

  • טקסטיל ישראלי – שימושי ואמנותי
  • עיצוב אופנה ואקססוריז – בעלי חומר וצורה חדשניים
  • צורפות עכשווית
  • שיתוף פעולה בין מעצבים ישראלים ובינלאומים
Doraya. צילום: נועה בלרשטיין

Doraya. צילום: נועה בלרשטיין

במקביל לאירועי הפופ-אפ יתקיים אירוע אמנות חד פעמי שיציג יצירות ONE OF פרי יצירתם של המעצבים המשתתפים, שייעשו במיוחד לפרויקט. העבודות ייחשפו כתערוכה מסכמת בסוף השבוע שינעל את חודש אירועי המכירה. התערוכה תושק בגלריה באירוע חגיגי שיוקדש לגיוס משאבים למען עמותה ישראלית.

האירוע הראשון יתקיים מיד לאחר חול המועד סוכות בתאריכים 8-9-10 באוקטובר, השני ב-15-16-17 באוקטובר, האירוע השלישי ב22-23-24 באוקטובר והאירוע הרביעי ב-29-30-31 באוקטובר. אירוע הנעילה יתקיים במחצית נובמבר. אירועי ההשקה יתקיימו מידי סוף שבוע באווירה אמנותית עם נופי הנמל, מוזיקה טובה ותוכן ייחודי של עיצוב ישראלי מקורי.

Nulah2. צילום: מיכאל פיש

Nulah2. צילום: מיכאל פיש

גלריית נמל יפו שוכנת במבנה עתיק, שעבר תהליך שימור קפדני על ידי האדריכל אילן פיבקו. מיקומה בחלקו הצפוני של נמל יפו, בקו ראשון לים, מהווה מוקד משיכה אטרקטיבי למבקרים ותיירים רבים מהארץ ומהעולם. מדי שבוע מבקרים בנמל יפו עשרות אלפי צרכני תרבות, אמנות, עיצוב, קולינריה ומוזיקה. האירועים ילוו ויסוקרו על ידי מערך יחסי הציבור והפרסום של הגלריה, מנהלת יפו, ניוזלטר, מדיות חברתיות ועוד. קהל ישראלי ובינלאומי רב, הפוקד את נמל יפו במהלך עונה זו, יהיו בין האורחים שיוזמנו לבקר באירוע.

להרשמה ופרטים נוספים אפשר ליצור קשר עם גלית רייסמן בטלפון 054-8141499 או במייל: [email protected]. מועד אחרון להרשמה: 29/8.

*כוכבית מייצגת שדות חובה

תגובה אחת

  1. ענת טרוים

    אני צורפת מעצבת תכשיטים 7 שנות לימוד בבית הספר לצורפות של יעל שקדי .עוסקת כעת בקולקצייה שכל כולה מוקדשת לעבודה ביציקות עם פולי קפה .הרעיון שלי הוא לקיחת דברים כמו פולי קפה שאף אחג בעצם לא מתייחס לניראות שלהם והעלתם לידי מצב של תכשיט מיוחד המקשט את הגוף .משהוא שבעצם לא רואים מסביב .

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
מעבר לתוכן מרכזי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zמעבר לסגיר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x
Silence is Golden