כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים בחודש ינואר - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

אסף בן ארוש. צילומים: עידו ערן

האסקפיזם המתוק והכמיהה אל אורגון

במהלך השבוע האחרון סגרו שלושת השותפים לסטודיו POINK את הסטודיו והתמקמו בגלריית מנשר כדי לעזור למאייר אסף בן ארוש, אחד משלושת השותפים, בהקמת תערוכת היחיד הראשונה שלו, סנדלים באורגון. בן ארוש, בוגר המחלקה לתקשורת חזותית ואנימציה במנשר, אחד המאיירים המוכשרים ומעוררי ההשראה שפועלים בארץ – יציג בתערוכה איורים המשקפים את המתח בין היותו קיבוצניק ישראלי לבין חלומו על חיים במקום אחר.

התערוכה היא אחת מתוך 40 התערוכות שיתקיימו במסגרת שבוע האיור, שייפתח ביום חמישי הקרוב ברחבי תל אביב. ובינתיים, השלושה ממשיכים לעבוד – חותכים, גוזרים, מדביקים, מורידים, ושוב תולים את מגזרות הנייר הענקיות – שביחד יוצרות את העולם הפנטסטי של ציורי קיר, שיעניקו את תחושת האסקפיזם המתוק והכמיהה אל מדינת אורגון.

ועד אז, הצצה בלעדית אל הקמת התערוכה, ותזכורת שביום ראשון ה-6/9 בשעה 20:00 יתקיים מפגש פורטפוליו לייב מיוחד במנשר, בהשתתפות אסף בן ארושנועה שניר, שתציג בשבוע האיור את התערוכה אהובותיו של הירשל הורוביץ, בחנות הספרים סיפור פשוט בנווה צדק; ויהונתן ריינר, שיציג את Colonial Beauty בגלריה פריסקופ. הכניסה חופשית!

IMG_5329 IMG_5341

 

תגובה אחת

  1. איריס

    יפה ומעניין.
    בקיץ שעבר הייתי באורגון. הם לא רגילים שם לראות ישראלים, היינו מעין אטרקציה מעולם אחר עבורם. אולי גם מושא לאסקפיזם מהצד השני…

Comments are closed.

הוסיפו תגובה
פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden