כל מה שחשוב ויפה

ברוכים הבאים לאתר החדש שלנו

לכבוד יום ההולדת ה־13 (!) של פורטפוליו - שהתקיים בחודש ינואר - החלטנו שמגיעה לנו מתנה שווה במיוחד: אתר חדש. ואם כבר אתר חדש אז גם כתובת חדשה: prtfl.co.il

מגזין פורטפוליו מפרסם מידי יום כתבות, ראיונות, ביקורות וחדשות בתחומי העיצוב, האמנות והאופנה. למגזין, שהוקם בשנת 2005, עשרות אלפי קוראים מידי חודש, והוא משמש בנוסף כפלטפורמת תוכן לתערוכות, לסיורים בארץ ובחו״ל, למפגשים עם יוצרים ועוד.

קראו עוד על פרוטפוליו

בגרות בגלריה רו-ארט

פורטפוליו News: ביום חמישי ה-24/9 תיפתח בגלריה רו-ארט התערוכה הקבוצתית בגרות, שתציג את עבודותיהם של 12 בוגרים ובוגרות בתי ספר גבוהים לאמנות בישראל ובעולם. אוצרת: נוגה דוידסון.

המציגים כולם הם בני מחזור הלימודים האחרון של קיץ 2015. התערוכה תציג מבחר שאינו מתחייב לייצג את כל בתי הספר לאמנות, או להיצמד לקריטריונים כמו מספר תלמידים וכדומה. העבודות שיוצגו בתערוכה נבחרו על בסיס פרמטרים של איכות (או טעם אישי) וכן של אי-היכרות מוקדמת עם האמנ/ית.

ערבי מערבי. צילום נמרוד וייסלייב

אוהד חדד והלאל ג׳בארין, מתוך פרויקט הגמר שלהם, ״ערבי מערבי״. צילום: נמרוד וייסלייב

משתתפים: ג׳מה איגן (Jemma Egan); הדס אמסטר, בצלאל, אמנות; אפרת ויטל, בצלאל, MFA; אוהד חדד והלאל ג׳בארין, בצלאל, תקשורת חזותית; אבנר חיים, שנקר; היונקיונג יו (Hyeonkyeong Yeo), ניו יורק, School of Visual Arts; אילה נצר, בצלאל, MFA; ולנטינה פיני (Valentina Pini), לונדון, Royal College of Art; דניאל פרסאי, מוסררה; רונית צתרי, המדרשה; קריסטינה קמאצ׳ו (Cristina Camacho), ניו יורק, Columbia University; שיר שפריר, בצלאל, אמנויות המסך.

פורטפוליו באינסטגרם
עקבו אחרינו
Silence is Golden